Laisvalaikis

Kokių Pixwords užduočių atsakymų žmonės ieško labiausiai?

Pixwords – tai visiems puikiai žinomas mobiliesiems įrenginiams skirtas žaidimas, kuriame pagrindinis žaidėjo tikslas – išsiaiškinti kas yra rodoma viename ar kitame paveikslėlyje. Žaidimas įdomus tuo, jog nežinant netgi ir tik vieno klausimo, progresuoti į kitus žaidimo lygius tampa tiesiog neįmanoma, todėl svetainės, kurių turinys yra pixwords atsakymai, tampa išsigelbėjimu žaidėjams. Šiandien kalbėsime apie tai, kokių Pixwords žaidimo užduočių atsakymų žmonės tokio tipo interneto tinklalapiuose ieško dažniausiai.

Gyvūnai
Gyvūnai – pakankamai dažna užduotis Pixwords žaidime. Taip, galime galvoti, jog esame susipažinęs su praktiškai visais gyvūnais, tačiau faktas, jog žinome tik populiariausius iš jų. Pasaulyje yra tūkstančiai gyvūnų rūšių, iš kurių kiekviena turi skirtingą pavadinimą, todėl veikiausiai galite suprasti, jog išties nemenko procento iš šių gyvūnų nepasakytumėte. Būtent su tokia problema susiduria ir pakankamai didelė Pixwords žaidėjų dalis, kas ir lemia tai, jog būtent tokio tipo Pixwords atsakymai yra vieni iš populiariausių juos pateikiančiose svetainėse jų ieškančių Pixwords žaidėjų tarpe.

Negyvi objektai
Taip, pixwords žaidime galime rasti išties didelį kiekį pakankamai lengvai atspėjamų negyvų objektų, kaip pvz. katilą, akmenį ar tiesiog žmogų. Vis dėlto, tokių objektų kiekis šio žaidimo duomenų bazėje yra tiesiog milžiniškas, ko pasekoje tenka susidurti ir su pakankamai nemažu kiekiu tokių negyvų objektų, kurių pavadinimų žmonės neatspėja. Taip, neretai tai lemia tai, jog žmogus tiesiog nesupranta kokį daiktą mato, kadangi nėra jo matęs ankščiau. Vis dėlto, dažniausiai žaidėjams koją pakiša ne tai, o faktas, jog tokie objektai dažniausiai yra pateikiami vienokiame ar kitokiame foniniame kontekste, kas priverčia ieškoti sunkesnio atsakymo nei yra iš tikro.

Veiksmas
Tokio tipo Pixwords atsakymai yra veikiausiai populiariausi iš visų, ką dažniausiai lemia tai, jog nors jie ir yra atspindėti logiškai, tačiau juo suprasti yra išties sunku. Taip, tokie veiksmai kaip klausymas ar valgymas yra suprantami praktiškai kiekvienam, tačiau paveikslėliai, nurodantys tokius veiksmus kaip pažangą, fotosintezę ar garavimą, yra žymiai sunkiau atspėjami nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

(Perskaityta per mėnesį: 151, iš jų šiandien: 1.)