Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vasaros stovyklos – įsimintinam ir turiningam laisvalaikio praleidimui

Vasaros stovyklos

Kokia vasara be vasaros stovyklos? Tai labai puiki vieta šauniam laisvalaikio praleidimui, naujų pažinčių mezgimui ir draugų rato plėtimui. Dėl šių priežasčių kiekvienas moksleivis turėtų nepraleisti progos bent kartą apsilankyti vasaros stovykloje. Be abejo, ne kiekvienas vaikas yra linkęs imtis iniciatyvos ir pats savo jėgomis surasti smagiausią vasaros stovyklą. Tokiu atveju tėveliai turėtų atsižvelgti į savo vaiko poreikius ir pasistengti išrinkti geriausią variantą.

Kadangi vasaros stovyklos Lietuvoje didelio populiarumo sulaukia jau ne vienerius metus, šiandien yra labai platus skirtingų kasmet organizuojamų stovyklų pasirinkimas. Žinoma, didelė laisvė rinktis kartais taip pat kelia dar daugiau klausimų, todėl jokiu būdu nereikėtų skubėti. Jei pasirinksite labai apgalvotai ir atsakingai, skirdami tam pakankamai dėmesio ir laiko, tuomet galėsite būti tikri, kad jūsų vaikai būsimą vasarą praleis labai šauniai ir nepamirštamai.

Skirtingos amžiaus grupės

Kaip žinia, įprastai stovykloje galioja skirstymas į amžiaus grupes. Tai reiškia, kad reikia atsižvelgti į konkrečios stovyklos taikomus amžiaus apribojimus. Kur kas geriau pasirinkti tokią stovyklą, kurioje dalyvaus tokio paties ar panašaus amžiaus vaikai. Tokiu atveju įprastai vaikus sieja bendresni interesai, o tai lemia turiningesnį ir įdomesnį laiko praleidimą.

Stovyklų įvairovė

Pastaruoju metu labai populiaru rengti temines ir tikslines vasaros stovyklas. Šiuo atveju kalbama apie stovyklas, kuriose vaikai yra mokomi tam tikrų dalykų. Pavyzdžiui, galbūt esate girdėję apie užsienio kalbų mokymosi stovyklas? O gal bent kartą teko lankytis sporto stovyklose? Tai tik keli pavyzdžiai iš daugelio. Kiekviena stovykla yra pritaikyta vis kitokius interesus ir pomėgius turintiems vaikams.

Vietovė

Mūsų šalyje yra begalė nuostabaus grožio vietų. Neretai stovyklos taip pat yra organizuojamos pasirenkant pačias gražiausias ir patraukliausias Lietuvos vietas. Jei norite, kad jūsų vaikai vasarą praleistų gražioje gamtoje, šalia ežero ar jūros – nepamirškite atsižvelgti ir į stovyklos vietą.

Be abejo, tai yra tik vos keli veiksniai, pagal kuriuos rekomenduojama rinktis jūsų vaikams tinkančias vasaros stovyklas. Tačiau jei jų nepamiršite ir taipogi didelį dėmesį skirsite savo vaikų pageidavimams – pasirinksite tinkamai.

(Perskaityta per mėnesį: 48, iš jų šiandien: 1.)