Verslas

Komercinės patalpos Vilniuje sparčiai plečia savo lokacijas

Gana įprasta būdavo manyti, jog savo veiklą geriausiai vykdyti miesto centre ar tam specialiai pritaikytoje vietoje. Tačiau šiomis dienomis tokia tendencija keičiasi. Nors dar išlieka pakankamai ryški. Tačiau vis daugiau verslų įsikuria ten, kur, pavyzdžiui, statomi nauji butai Baltupiuose ar kituose rajonuose. Nors jie ir nėra miesto centre ar kažkaip susiję su vykdoma veikla. Tačiau tokie naujų būstų kvartalai automatiškai diktuoja ir poreikį bei garantuoja žmonių srautą. Kas veikloje yra pakankamai svarbu. Be to, naujose patalpose įsikurti ir susikurti norimą aplinką yra žymiai paprasčiau. O ir klientams tokios vietos tampa vis patrauklesnės. Kadangi atvykimas į senamiesčio centrą ne visuomet bus praktiškiausias pasirinkimas.

Galbūt vieta nėra tokia jau svarbi?

Tai taip pat natūralus klausimas, kuris gali kilti stebint tokias tendencijas. Ir į jį vienareikšmio atsakymo nėra. Kadangi tai labai priklauso ir nuo vykdomos veiklos. Pavyzdžiui, orientuojantis į turistus ar miesto svečius nauji butai Baltupiuose tikrai nebus patogiausias pasirinkimas. Kadangi daugelis jų apsiriboja miesto centru. Tačiau tokios komercinės patalpos Vilniuje bus tinkamos visiems kitiems. Kadangi dėl kokybiško produkto ar paslaugos žmonės nevengia vykti ir į kitą miesto dalį. Tuo labiau, kad paskutiniu metu vis populiaresnė tampa internetinė prekyba ir prekių pristatymas į namus. Tokiu atveju patalpas galima rinktis pagal visai kitus kriterijus.

Ar populiarūs nauji butai Baltupiuose?

Tai tikrai nėra prestižinis rajonas, tačiau tuo pačiu tai nereiškia, jog čia negalima rasti puikios vietos gyventi. Kadangi aplink gausu gamtos, kuo negali pasigirti kai kurie kiti miesto rajonai. Taip pat ir susisiekimas su miesto centru yra pakankamai neblogas. Todėl senamiestį automobiliu arba viešuoju transportu pasieksite tikrai greitai. Tad natūralu, kad gyvenimui ši vieta yra tikrai gera. O kadangi žmonės noriai čia kuriasi, todėl atsiranda ir įvairių paslaugų poreikis. Kam bus reikalingos komercinės patalpos Vilniuje. Taigi, visi šie faktoriai paverčia vietą patrauklia gyventi ir didina jos populiarumą tarp ieškančiųjų būsto.

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)