Ne į temą,  Paslaugos,  Technologijos

Kompiuterių remontas

kompiuteriu rmeontasNebegalite naudotis kompiuteriu dėl netikėtų jo gedimų? Tokiu atveju, turėtumėte žinoti, jog kompiuterių remontas Kaune, Vilniuje ar kituose miestuose yra galimas net ir tada, kai specialisto reikėtų būtent jūsų namuose. Įvairios taisyklos gali pasiūlyti šią paslaugą, tačiau pabrėžtina – ne visos. Šie kompiuterių priežiūros paslaugas teikiantys specialistai gali pasiūlyti netrumpą paslaugų sąrašą, tačiau būtina žinoti, jog turite tinkamai ieškoti to, kuris atliks jūsų kompiuterio taisymo darbus, nes kitu atveju, galite patirti tam tikrų nuostolių.

Kiekvienas būsimas šių paslaugų naudotojas turi žinoti, jog yra tokių taisyklų, kurios pelnosi iš klientų nepalankių situacijų bei jų žinių trūkumo. Vienas dažniausiai pasitaikančių atvejų nepatikimose taisyklose – kompiuterių dalių vagystės. Galbūt jums neteko su tuo dar susidurti, bet situacija čia yra elementari – žmogus, visiškai nieko nenutuokiantis apie kompiuterius, nuneša tvarkyti savo sugedusį kompiuterį į tam tikrą taisyklą, o šioje paaiškėja, jog norint atlikti kruopščius remonto darbus, teks palikti kompiuterį tam tikram laikotarpiui. Kol kompiuteris  būna taisykloje, tai „specialistai“ imasi jo „tvarkymo“ – jūsų kuo puikiausiai veikiančios kompiuterio dalys yra išimamos ir pakeičiamos senomis, ne itin kokybiškomis, žinoma – jūsų kompiuteris sutvarkytas, tačiau ar ilgai jis veiks – nereikėtų būti optimistams. Po kurio laiko vėl turėsite apsilankyti pas tą patį „specialistą“ ir vėl tvarkyti savo kompiuterį, o nauda jam bus tokia, kad jūs tapsite itin dažnu klientu, o tai reiškia, jog dažnai mokėsite pinigus, bet nereikia pamiršti kitų aspektų – „specialistas“ turės atliekamų dalių kitų klientų kompiuterių taisymui, kurias jis žinoma parduos brangiau. Tai yra vienas nemaloniausių aspektų, kuris atsiranda pasinaudojant neaiškiomis taisyklomis.

Kompiuterių taisymas Kaune ir kituose miestuose yra itin aktuali paslauga, tačiau kaip jau teigiame – būtina pasinaudoti tik patikimų specialistų paslaugomis, kurių reputacija yra švari. Norėdami sužinoti apie tam tikros taisyklos atliekamų paslaugų kokybę, tai paprasčiausiai pasidomėkite internete – nepatenkinti klientai tikrai nepatingės parašyti prasto atsiliepimo.

Jeigu norite išvengti minėtų nesklandumų, tai paprasčiausiai turite rinktis galimybę išsikviesti specialistą pas save į namus, tokiu atveju jis atliks visus reikalingus darbus, žinoma, jeigu jie susiję su operacine sistema, nes fizinių gedimų šalinimas gali būti įmanomas tik turint reikiamą įrangą.

(Perskaityta per mėnesį: 52, iš jų šiandien: 1.)