Laisvalaikis

Kur galima minėti vestuves Trakuose?

restoranasTrakai – vienas gražiausių miestų Lietuvoje. Nieko keisto, kad pobūviai Trakuose nėra naujiena. Šiame gražiame mieste švenčiamos ir tokios ypatingos šventės kaip vestuvės. Svarbiausia, kad yra labai daug vietų, kurios pasiruošusios priimti jaunuosius ir sukurti jiems įsimintiną šventę.
Jeigu vestuves norite minėti kiek neįprastoje vietoje – puiku. Svarbiausia apgalvoti kuo detalesnes smulkmenas, kad viskas būtų taip, kaip Jūs ir svajojate. Pateikiame sąrašą vietų, kur pobūviai Trakuose pavyks labai puikiai.

  • Vilos. Kaip ir kituose nuostabią gamtą turinčiuose Lietuvos miestuose, taip ir Trakuose galima atrasti labai daug vilų, kuriose minima šventė bus puiki. Kadangi vietų pasirinkimas yra labai platus – kiekvienas žmogus pagal savo poreikius gali atrasti labiausiai jam tinkančią vietą.
  • Užutrakio dvaras. Ši vieta dažnai pasirenkama ne tik pačiai šventei paminėti, tačiau ir fotosesijai. Dėl nuostabios gamtos, kuri traukia ištisus metus, jaunieji labai dažnai čia užsuka įsiamžinti, o gal ir paprasčiausiai pasižvalgyti. Juk vestuvių dieną norisi būti tik pozityviose ir akiai maloniose vietose.
  • Trakų salos pilis. Tai bene pati žinomiausia vieta Trakuose. Nenuostabu, kad šioje vietoje labai populiarios vestuvės, tad jeigu ir Jūs norite čia paminėti savo šventę – užsisakyti vietą gali tekti prieš gerus metus. Vasaros metu apstu turistų, tad įvertinkite ar nesijausite nesmagiai, jeigu smalsios akys stebės Jūsų fotosesiją ir paprasčiausiai šventės akimirkas.
  • Mergiškių kraštovaizdžio draustinis. Lietuvoje yra labai daug draustinių, kurie gražesni vienas už kitą. Ši vieta taip pat traukia, kadangi gamta atrodo nuostabiai tiek žiemos, tiek vasaros metu. Draustinis taip pat dažniausiai pasirenkamas kaip vieta fotosesijoms. Nebijokite, jeigu jūsų vestuvių vieną oras bus prastas. Net ir tokiu metu galima įgyvendinti labai originalią bei išskirtinę fotosesiją.

Pobūviai Trakuose labai dažnai ir svarbiausia, kad egzistuoja labai daug vietų, kur galima paminėti bet kokią šventę. Žinoma, vestuvėms reikia ypatingos vietos. Visi Trakai – viena nuostabi gamtos oazė, kuri apgaubs jus savo šiluma.

(Perskaityta per mėnesį: 163, iš jų šiandien: 1.)