Mezoterapija
Paslaugos

Mezoterapija – viskas, ką būtina žinoti

Bene pats nemaloniausias dalykas, kurio negalima išvengti dėl senėjimo proceso – raukšlės. Šiuolaikinėje medicinoje taikomos technologijos dabartiniais laikais raukšles geba šalinti daugiau nei vienu būdu. Tačiau reikia įsiminti vieną dalyką, norėdami gražiai atrodyti turite naudoti visą kompleksą grožio paslaugų, o ne tikėtis, kad vos viena procedūra ir jau atrodysite kaip dievaitės. 

Viena populiariausių neinvazinių procedūrų raukšlių šalinimui – mezoterapija. Jos metu „grožio daktarai“ pagydis jūsų senstančią nuvargintą gyvenimo ir nugairintą vėjo bei saulės odą. Dings raukšlelės nuo veido ir nebeliks to nemalonaus jausmo, kai žiūrite į veidrodį arba kai tenka parodyti savo asmens dokumentą su gimimo ddata. Juk tikrai nemalonu, kai išorė atrodo senesnė nei žmogaus biologinis amžius. Nelabai smagu, kai tenka sau pripažinti, kad būdama mama atrodai taip lyg jau būtum senelė. Na, čia gal kiek sutirštintos spalvos bet esmę supratote. Visi nori atrodyti pagal savo esamą amžių, o kai kurie ir dar jauniau. Tačiau nepamirškite, kad jei moteris, kuriai yra 80 atrodo taip, lyg jai būtų vos 50 metų, tai jau nėra gražu. Mezoterapija, įvairios injekcijos (botulino, hialurono) turi būti daromos saikingai kaip ir visokie veido tempimai plastikos chirurgo kabinete… nereikia apgaudinėti laiko, nes jis vis tiek nenustos ėjęs. Grožio procedūros, šiaip ar taip – ne laiko mašina, jos pakoreguoja išvaizdą, bet pačio organizmo neatjaunina, žmogus viduje vis tiek sensta ir galiausiai saulė vis tiek nusileis… tik liūdėti tikrai nereikia, nes kiekvienam savas laikas ir savas likimas. Vieni išeina senatvėje, kaip ir priklauso, o kiti visai jauni būdami. Nuo likimo nepasislėpsi net ir pakeitęs tapatybę.

Jaunystė išvaizdoje neturėtų būti traktuojama kaip savęs apgaudinėjimas. Jei mezoterapija ar kitos paslaugos, kurias rekomendavo dermatologas, yra daromos saikingai, žmogus atrodo natūraliai ir gražiai. Nieko blogo norėti pagerinti odos būklę, jei nesiimama skalpelio ar kitų kardinalių metodų. Tačiau elastinga oda, švelni oda, be išryškėjusių kraujagyslių ir pan. – tai tikrai suprantamas noras ir tikrai gali būti įgyvendinamas su specialistų pagalba. Svajonės kartais pildosi, jei imamasi tinkamų veiksmų. Svarbiausia nežiūrėti į pasaulį pro rožinius akinius ir realiai suvokti savo situaciją. Negalimo norėti visko iš karto arba nenorėti visiškai nieko. Kam tie kraštutinumai? Geriau kai visko imamasi tikslingai ir prižiūrint jau minėtiems „grožio daktarams“ iš estetinės klinikos. Jie visada pasirūpina mandagiu aptarnavimu, paslaugomis, po kurių pašalinio efekto tikimybė be galo maža. Šiuolaikiniai metodai suteikti grožiui yra saugūs, jie mediciniškai patvirtinti. Tad galima savęs neklausinėti ar raukšlių šalinimas yra rizikingas. Mezoterapija – vienas pažangiausių metodų, kuriuo raukšlės naikinamos skatinant natūraliai efektyvesnę kolageno gamybą odoje. Būtent dėl kolageno trūkumo oda sensta, tarsi serga ir raukšlėjasi. Tad kodėl nepagydyti savo odos ir neatrodyti gražiai? Kaip jau daug kur skelbiama, šiuolaikinės grožio paslaugos yra neskausmingos, tad tikriausiai galima pamiršti poasakį „grožis reikalauja aukų“ arba „kenčiantiems dangus“ ir pan. Progresas yra nesustabdomas ir labai gerai, kad jis vystomas ir grožio industrijoje. Juk tiek daug moterų nori būti gražios ne vien dėl savęs, bet ir dėl savo darbo. Pavyzdžiui, ar kada matėte modelį, žengiantį prestižinių podiumu, kuris turėtų daug raukšlių ar ryškių pigmentinių bėdų. Tikriausiai ne. Taip yra todėl, kad mados pasaulis yra negailestingas. Modelių versle gali suktis tik jaunimas, o sulaukus tam tikros amžiaus ribos tenka trauktis iš scenos.

Daugiau informacijos:  https://www.azuolynospa.lt/mezoterapija

(Perskaityta per mėnesį: 6, iš jų šiandien: 1.)