Mada

Moteriški batai: kokios tendencijos?

Ne paslaptis, jog moterys tiesiog dievina batus. Reikia pripažinti, jog daugeliui neužtenka vos kelių porų. Juk prie kiekvienos suknelės nepriderinsi turimas kelias poras. Būtent dėl to moterys pasirūpina, jog spintose visuomet būtų kuo daugiau porų. Daugeliui svarbu ir tai, jog būtų ne tik didesnis kiekis, bet ir patys batai būtų neatsilikę nuo mados. Tikrai taip, kiekviena moteris nori būti madinga. Visgi reikia pripažinti, jog tikrai šiais metais madinga ne tik tai, ką gamina žinomi gamintojai. Akivaizdu, jog Trussardi Jeans, S. Oliver, Bugatti ir kiti gerai žinomi dizaineriai kiekvienais metais pristato ypatingai madingas kolekcijas. Visgi mažiau žinomi dizaineriai taip pat neretai stebina. Šiemet ypač madingi Manitu, Comfortabel, Pepe Jeans, Igi&Co bei kitų gerai žinomų dizainerių gaminiai. Žinoma, nereikia pamiršti paminėti ir BECOOL bei RV, kurių šiemetinės kolekcijos buvo tiesiog nenugalimos.

Kaip išsirinkti gamintoją?

Kai kalba pasisuka apie gamintoją, išsirinkti visuomet yra labai sudėtinga. Lietuvoje galima rasti daugelį gerai žinomų dizainerių gaminių, tokių kaip: Venezia, ANDIAMO, EXTON, Conhpol Dynamic, Sergio Serano, Luis Gonzalo ir kt. Visgi tenka pripažinti, jog žinomo gamintojo vardo jau nebeužtenka, jog pirkėjai žiūrėtų patikliai. Moteriški batai, vyriški batai yra nepigūs, todėl renkantis daugelis kreipia dėmesį ne tik į gamintojo vardą, bet ir atsiliepimus bei kitus kriterijus. Gamintoją išsirinkti gali būti labai sudėtinga, todėl naudinga pasidomėti atsiliepimais. Galima pastebėti, jog tam tikri gamintojai beveik nesulaukia kritikos: OUTPUT, Pikolinos, Pegada, Nicolo Ferretti, SANITAL FLEX, Rieker, Nero Giardini, Marco Tozzi, Eximp, Bull Boxer, Giovanni ir kt. Na, bet tai tikrai nereiškia, jog kiti gamintojai yra neverti dėmesio. Šiek tiek kritikos gali net padėti dizaineriams atrasti save iš naujo ir pristatyti unikalesnes kolekcijas.

Kalbant apie gamintojus, svarbu atkreipti dėmesį į tai, ką renkasi ne tik įprasti žmonės, bet ir įžymybės. Ar bent pagalvojote, kiek kartų matėte Imac dizainerio gaminiais pasipuošusias įžymybes? Arba Girza, Polking, LIU JO, Ara, Gerry Weber, KMB, Gabor, Remonte, Evaluna? Visi šie dizaineriai yra įžymybių numylėtiniai. Na, bet reikia nepamiršti ir Martinelli, RYLKO, CREATOR, PREGUNTA, Cerutti, Formentini, Pedro Miralles bei kitų gamintojų, kurie jau daug metų puošia mūsų mylimas įžymybes.

Jeigu jums svarbu, jog jūsų spintoje būtų kuo daugiau madingų batų, tuomet pradėkite apsipirkimą jau dabar. Internete galite rasti ne tik visus išvardytus gamintojus, bet ir Letizia Ferrari, BRONX, Laura Biagotti, The Flexx, Tamaris, Ferretti women style, Caprice, Cafenoir, Alpina, Loretta Vitale. Pasirinkite patinkančius dizainerius ir įsigykite dar vieną batų porą!

(Perskaityta per mėnesį: 6, iš jų šiandien: 1.)