Transportas

Naudotos sunkvežimių padangos

naudotos sunkvezimiu padangosTurite autotransporto verslą, tačiau norite šiuo metu sutaupyti kuo daugiau pinigų? Kiekvienas verslininkas, kuris dirba šioje srityje, privalo žinoti, jog skubėjimas yra viena didžiausių klaidų, siekiant sumažinti pastovias išlaidas. Pavyzdžiui, jeigu jūsų sritis yra krovinių gabenimas ir didžiausios išlaidos atsiranda tam tikrų dalių ar padangų įsigijimo metu, tai šiuo atveju turite pagalvoti apie naudotų komponentų įsigijimą. Naudotos sunkvežimių padangos yra kur kas pigesnės negu naujos ir jas įsigydami, tikrai papildysite savo biudžetą nemenka suma. Žinoma, nemažai verslininkų į naudotų dalių įsigijimą žiūri skeptiškai ir su baime, tačiau visai be reikalo.

Kalbant apie padangų įsigijimą, tai turite žinoti, jog jos turi būti naudojamos atsižvelgiant į veiklos pobūdį. Jeigu jūsų verslas pasižymi krovinių gabenimu, tai suprantama, jog čia yra naudojama nemenka technika, kuriai ir dalys kainuoja kur kas pigiau. Žinoma, šioje srityje reikalingas ir saugumas, todėl siekiant kokybės, nemažai verslininkų renkasi naujas dalis, tačiau vertėtų pastebėti, jog dėvėtos sunkvežimių padangos gali būti vienintelė alternatyva norintiems išvengti didelių išlaidų aprūpinant transportą reikiamais priedais.

Saugumas kelyje yra svarbiausias ne tik vairuotojų, bet ir pačių krovinių atžvilgiu. Dažniausiai susijusios problemos ir nelaimingi atsitikimai atsiranda būtent dėl netinkamai parinktų padangų. Suprantama, jog įsigyjant pigias padangas sunkvežimiams, dažniausiai yra prašaunama visai atžvilgiais. Pavyzdžiui, nežinomo gamintojo padangos niekada neprilygs žinomiems ir laiko patikrintiems gaminiams, todėl nevarkite pirkdami naujas padangas, kurios pasižymi nesuprantamai pigia kaina. Tokiu atveju geriausia apskritai yra įsigyti naudotas padangas, kurios yra žinomo gamintojo. Tokiomis padangomis prekiaujantys pardavėjai retai kada paaiškina kokios yra tokių padangų ypatybės. Jūs turite žinoti, jog naudotos sunkvežimių padangos dažniausiai būna vos ne apynaujės. Jas pardavėjai gauna tiesiog supirkdami, o jos dažniausiai parduodamos kai sunkvežimiai patenka į autoavarijas ir jie tampa tiesiog nebepataisomi arba jų tvarkymas tampa finansiškai nenaudingu. Tokiu atveju belieka pusvelčiui parduoti visas sunkvežimių dalis, o pardavėjai jas nedvejodami čiumpa su siekiu po to jas parduoti brangiau.

Pirkdami dėvėtas sunkvežimių padangas, galite net neabejoti jų kokybe, nes dažniausiai jos yra vos ne naujutėlaitės, tik esmė yra tame, kad kartą ar net kelis, jomis buvo naudotasi. Tai yra vienintelis būdas sutaupyti ne tik padangų, bet ir tam tikrų dalių įsigijimo metu.

(Perskaityta per mėnesį: 124, iš jų šiandien: 1.)