Transportas

Sunkvežimių padangos

sunkvezimiu padangosTransporto verslas – viena labiausiai išteklių reikalaujantis sritis. Čia itin didelis dėmesys turi būti skiriamas ne tik kvalifikuotų vairuotojų paieškai, bet ir tvarkingai transporto priemonės techninei būklei palaikyti. Transporto aprūpinimas saugiomis dalimis yra neatsiejama šios srities verslo dalis. Didžiausias išlaidavimas yra patiriamas kai yra perkamos sunkvežimių padangos, nes jų kaina Lietuvoje yra gana nemaža. Žinoma, tik tinkamai ieškant partnerio dalių tiekimo srityje, galima džiaugtis sutaupytais pinigais. Transporto versle yra naudojami ne tik sunkvežimiai, bet ir kiek lengvesnės transporto priemonės, todėl net tik krovininės padangos turėtų kelti nerimą verslininkams dirbantiems šioje srityje.

Didžiausias galvos skausmas atsiranda kai tenka nuolatos ieškoti vis kito padangų tiekėjo, nes kaskart norisi sutaupyti. Verta pabrėžti, jog ieškojimas tik konkrečių dalių tiekėjo yra gana prastas žingsnis. Savaime suprantama, jog kai kurie verslininkai, dirbantys autotransporto srityje, nuolatos turi prižiūrėti ir savo turimą transportą, todėl faktas yra tas, jog ir mechanikų paslaugomis tenka naudotis nuolat. Geriausia išeitis yra ieškoti vieno partnerio, kuris ne tik gali tiekti jums reikalingas padangas, bet tuo pačiu ir kitas autotechnikos dalis, kurios jums reikalingos. Dažniausiai tokie tiekėjai, turi ir savo mechanikų komandas, todėl būtent šiuo atveju yra rekomenduojama turėti vieną partnerį, kuris atliks visas transporto priežiūros procedūras, įskatinant ir dalių keitimą, padangų montavimą ar kitų gedimų šalinimą.

Šioje srityje yra svarbu ne tik tinkamas transporto aprūpinimas techninėmis dalimis, bet ir tam tikrų komponentų pasirinkimas. Pavyzdžiui, jeigu jūsų sunkvežimiai nuolatos gabena nedidelio svorio krovinius, tai faktas, jog jiems reikalingos eilinės padangos, tačiau jeigu jūsų gabenami kroviniai yra didelių gabaritų ir nemenko svorio, tai tokiu atveju, jums reikalingos būtent krovininės padangos. Tik jos leis būti užtikrintiems, jog kelyje nenutiks jokių nelaimingų atsitikimų, nes juk žinote – netinkamai paruoštas transportas, ar tiesiog jo naudojimas neatsižvelgiant į svarbiausias detales, gali duoti skaudžių pasekmių ne tik vairuotojui, bet ir vežamam kroviniui.

Jeigu jums yra reikalingos patikimos sunkvežimių padangos už prieinamą kainą, tai turėtumėte susirūpinti ir dėl viso galimo paslaugų paketo, kuris bus reikalingas prižiūrint jūsų naudojamą transportą. Jeigu visas paslaugas atlieka vienintelis partneris, tai tokiu atveju galite ir tikėtis didesnių nuolaidų apmokant už visas paslaugas. Šiuo atveju, rekomenduojame išbandyti UAB „Toverta“ siūlomas paslaugas, kuriomis tikrai liksite patenkinti.

(Perskaityta per mėnesį: 61, iš jų šiandien: 1.)