Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Nepriekaištinga plaukų priežiūra leidžia džiaugtis norimais rezultatais

Plaukai yra itin svarbi mūsų gražios išvaizdos sudedamoji dalis. Kiekvienas iš mūsų kasdien bent kartą pagalvojame apie savo šukuoseną, todėl svarbu žinoti, kaip tinkamai pasirūpinti savo plaukais. Teisinga plauku prieziura gali duoti norimų rezultatų ir pagerinti plaukų išvaizdą. Dabar pasidalinsime su jumis keliomis plaukų priežiūros paslaptimis ir patarimais, kurie bus naudingi daugeliui žmonių.

Plauku prieziura

Patarimai, skirti jūsų plaukų priežiūrai

  • Turbūt nereikia nė sakyti, kad mūsų plaukai tikrai yra nusipelnę meilės ir rūpesčio – juk jie leidžia mums atrodyti gražiai ir jausti pasitenkinimą savo išvaizda. Tačiau iš tikrųjų yra labai daug žmonių, kurie negali pakęsti savo plaukų, nes jiems nepatinka, kaip jie nukirpti, arba jie nemoka susitvarkyti su savo šukuosena dėl to, kad ji neatitinka plaukų tipo, arba jiems kelia problemų kieti ir nepaklusnūs plaukai. Kartais žmonės mano, kad dėl to yra kalta bloga plaukų struktūra, ir dažnai visai nusivilia ir nuleidžia rankas. Akivaizdu, kad dėl to pamažu atsiranda vis daugiau naujų ir dar didesnių problemų. Nepriežiūra dar niekada niekam neatnešė naudos. Rekomenduojame pasirinkti žinomų prekės ženklų produktus, skirtus plaukams, ir labai greitai suprasite, kad buvo kalta ne plaukų struktūra ar genetika, o būtent anksčiau naudotos netinkamos priemonės.
  • Priimkite savo plaukus tokius, kokie jie yra. Jie gali būti ploni, banguoti, garbanoti ar visiškai tiesūs. Kiekvieno tipo plaukai turi privalumų ir yra savaip gražūs. Be abejo, plaukų priežiūra visada turėtų atitikti jūsų plaukų tipą. Jei jūsų plaukai garbanojasi, nesistenkite jų ištiesinti. Naudojant įvairias kenksmingas chemines medžiagas ir pasitelkiant neteisingus metodus, skirtus pakeisti plaukų struktūrai, galima padaryti neatitaisomą žalą. Labai dažnai nutinka taip, kad žmonės, turintys banguotus plaukus, desperatiškai bando juos ištiesinti, o tiesių plaukų savininkai kaip įmanydami stengiasi juos sugarbanoti. Taigi, savo plaukus turime prižiūrėti taip, kad netinkama priežiūra jų nepažeistų ir nesugadintų.
  • Prižiūrėkite savo plaukus reguliariai ir labai atsakingai, skirdami tam pakankamai laiko ir dėmesio. Plaukų ilgis ir kirpimo stilius taip pat turi didelės reikšmės, todėl pasikonsultuokite su savo plaukų specialistu ir išsiaiškinkite, kaip juos tinkamai prižiūrėti. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai yra labai trumpi, nepamirškite apsilankyti kirpykloje bent kartą per tris ar keturias savaites, o jei auginate ilgesnius plaukus – apsilankykite ne rečiau kaip kartą per du mėnesius.
  • Jūsų plaukų priežiūra turėtų būti patikėta tik profesionaliam plaukų stilistui, kuris turi gerą skonį ir savo darbą dirbą labai atsakingai ir atsižvelgdamas į jūsų pageidavimus. Pirmiausia pabandykite apsilankyti pas jūsų draugų ar pažįstamų rekomenduojamą kirpėją.
  • Kuo daugiau investuokite į geriausius ir didžiausią teigiamą poveikį turinčius plaukų priežiūros produktus.
  • Pasistenkite propaguoti kuo sveikesnį gyvenimo būdą, ir labai greitai pajusite akivaizdžius savo plaukų būklės pokyčius. Kadangi plaukai yra neatsiejama mūsų kūno dalis, jiems labai didelį poveikį turi mūsų mityba ir įvairūs žalingi įpročiai. Todėl skirkite laiko treniruotėms, sveikai maitinkitės ir venkite rūkalų bei alkoholio.
  • Plaukų priežiūra turėtų būti reguliari, todėl bent kartą per savaitę stenkitės palepinti savo plaukus įvairiomis kokybiškomis plaukų priežiūros priemonėmis.

Skirkite savo plaukams pakankamai laiko ir pamatysite, kad tinkama plaukų priežiūra duoda puikių rezultatų. Jei deramai pasirūpinsite savo išvaizda ir naudosite tik geras ir kokybiškas plaukams skirtas priemones, kurios per daug metų įrodė galinčios padėti sukurti nepriekaištingą išvaizdą, ne tik jūs, bet ir aplinkiniai gerėsis nuostabiai atrodančiais jūsų plaukais.

(Perskaityta per mėnesį: 43, iš jų šiandien: 1.)