Laisvalaikis,  Namai,  Sveikata

Kodėl vibratorius turėtų rasti vietą kiekviename miegamajame?

sekso prekės„Patenkinta moteris – dovana vyrui“. Tokias ir panašias frazes girdime reklamose, tokias frazes cituoja gyvenimo prasmės ieškotojai. Ir šioje frazėje išties yra gili ir itin teisinga mintis. Šiame straipsnyje pabandysime paaiškinti vyrams, kodėl vibratorius nėra jūsų priešas, nėra konkurentas, ir kodėl jis gali būti jums dovana.

Vibratorius nėra šiaip sekso žaisliukas, tai vaistai. Teisingai, tai medicininė priemonė nuo blogos nuotaikos, isterijos, streso, įtampos, galvos skausmo ir net nuo pagirių. Būtent šias ligas ar jų simptomus medikai šalindavo pasitelkę vibratorius. Žinoma tais laikais tai buvo visai nepanašūs prietaisai į tai ką matome dabar sekso prekių parduotuvėse. Tačiau esmė ta pati – orgazmas atpalaiduoja, „nuima“ įtampą ir išties pagerina savijautą kiekvienai moteriai.

Žinoma vyras į tokį argumentą žvelgia su pašaipa arba net įsižeidęs: „ką jis gali padaryti tokio, ko negaliu aš?“. Faktas, jog nieko, juk vibratorius neapkabins, nepaglostys, nešnibždės meilių žodžių, nerodys iniciatyvos ir galiausiai neatneš kavos į lovą. tačiau ar jūs visuomet namuose? Komandiruotės, darbas užsienyje, nuovargis dirbant su itin sudėtingais projektais, kurie išsiurbia visą energiją ir nuslopina norą mylėtis. Tačiau dėl to kad jūs nenorite, nereiškia jog moteris negali pasinaudoti žaisliuku ir suteikti sau malonumą. Vibratoriai labai sėkmingai panaudojami ir rengiant „meilės“ seansą internetu, kuomet pora dėl tam tikrų priežasčių yra išskirta atstumo. Žinoma, tai ne tas pats, kas jausti gyvą kūną šalia, tačiau virtualūs pokalbiai su partneriu ir vibratorius yra geriau nei nieko.

Vibratorius taip pat yra galimybė moteriai pažinti savo kūną, suprasti, kad jai patinka, kas suteikia malonumo. Šias žinias ji gali panaudoti sekso su partneriu metu taip suteikiant didesnį malonumą tiek sau, tiek jam. Be to, reikėtų paminėti, jog esama ir specialių vibratorių skirtų poroms, tokių kaip We Vibe serijos vibratoriai. Tokie sekso žaisliukai nuspalvina porų gyvenimą naujomis šviesomis. Dėl to nereikėtų nurašyti vibratoriaus kaip priešo, o verčiau priimti kaip malonų iššūkį.

(Perskaityta per mėnesį: 83, iš jų šiandien: 1.)