Saltalankiu uogos internetu
Sveikata

Pagrindiniai šaltalankių uogų privalumai

Šaltalankiai pasižymi daugybe įvairių privalumų, tačiau tikrai ne kiekvienas mūsų šalies gyventojas matydamas nuo rugpjūčio pabaigos iki spalio mėn. vidurio žaliuojančius šaltalankių krūmokšnius apie visą tai susimąsto. Kai kurie žmonės apskritai nė nenumano, kodėl verta vartoti šaltalankius ir kokį didelį teigiamą poveikį šaltalankių uogos gali turėti mūsų sveikatai. Todėl visuomet yra labai svarbu plėsti savo akiratį ir stengtis apie mus supančią aplinką ir sveikus sprendimus sužinoti kuo daugiau. Šį kartą pateikiame jums keletą privalumų, kuriais pasižymi šios nuostabios šaltalankių uogos.

  • Šaltalankių uogose yra labai daug vitaminų ir mineralų. Jei norite savo organizmui suteikti kuo daugiau naudingųjų ir maistingųjų medžiagų, vartodami šaltalankių uogas, galite tai padaryti gerokai lengviau. Vitaminas C, A, B1, B2, E – ir tai tikrai ne vienintelės naudingos šaltalankių uogų sudedamosios dalys.
  • Šaltalankiai padeda mūsų grožio puoselėjimui. Skamba nuostabiai? Taip ir yra – ne veltui šaltalankiai jau nuo seno yra įtraukiami į daugelio grožio priemonių sudėtį. Šaltalankių uogose yra gausu vitamino E, kuris saugo mus nuo laisvųjų radikalų neigiamo poveikio. Tai reiškia, kad šios natūralios gamtos mums suteikiamos uogos kartu labai efektyviai apsaugo mūsų odą, suteikia jai daugiau jaunatviškumo ir padeda apsisaugoti nuo žalingų saulės spindulių.
  • Šios uogos pagerina mūsų regėjimą. Kadangi šaltalankiuose yra nemažai vitamino A, galima pagerinti ir savo regėjimą.
  • Vitaminas F, esantis šaltalankių uogose, gerina medžiagų apykaitą. Jei jūs jau kurį laiką susiduriate su įvairiomis virškinimo problemomis, jums yra sunku atsikratyti papildomų kilogramų ir pastebite, kad jūsų medžiagų apykaita yra labai lėta, jums reikėtų vartoti daugiau vitamino F.
  • Vitaminas P ir jo didelis teigiamas poveikis mūsų organizmui. Norint sustabdyti aterosklerozės vystymąsi, P vitaminas yra tiesiog būtinas. Be to, jis padeda sumažinti ir cholesterolio lygį mūsų kraujyje. Kaip žinia, šiomis dienomis su padidėjusiu cholesterolio kiekiu kraujyje susiduria ne tik vyresnio, tačiau ir pakankamai jauno amžiaus žmonės, todėl šaltalankiai gali tapti puikiu pasirinkimu.

Ir tai tikrai nėra vieninteliai privalumai, kurie yra neatsiejami nuo šaltalankių, todėl akivaizdu, kad šias uogas vartoti yra verta kiekvienam.

Šaltinis: MilzinuUogynas.lt

(Perskaityta per mėnesį: 13, iš jų šiandien: 1.)