Sveikata

Veido prausiklių tipai: kokį rinktis?

Yra posakis, kad „kai moteriai yra 20 metų jos veidas atrodo taip, kaip davė Dievas, o kai jai 40 metų – toks kokio nusipelnė pati“. Dėl to be galo svarbu, kad iki to amžiaus, ji jau turėtų susiformavusius įgūdžius ir veido priežiūros rutiną. Todėl svarbu tinkamai ne tik veido odą prižiūrėti, bet ir išmokti ją teisingai nuprausti. Dėl to be galo svarbu žinoti koks prausiklis yra tinkamiausias pagal jūsų odos pH, atsižvelgus į metų sezoną žiema ar vasara, bei jūsų odos tipą: sausa, normali, mišraus tipo ar linkusi riebaluotis. Tad trumpai apie pagrindines veido prausiklių rūšis:

  • Valomosios veido putos – vienos iš populiariausių prausiklių konsistencijų, padedanti švelniai įmasažuoti prausiklį į odą ir lengvai pašalinti nešvarumus. Ši priemonė puikiai tinka mišriam ir riebaluotis linkusiam odos tipui, nes jos sudėtyje nėra naudojami aliejai.
  • Gelis – puikiai tinka visų tipų odai, nes puikiai drėkina ir apsaugo odą nuo išsausėjimo. Todėl toks veido prausiklis vasaros sezono metu tikrai turėtų būti „musthave“ sąraše.
  • Prausiklis aliejaus pagrindu. Puikiai tinka jautrios odos savininkėms, jis giliai valo ir pridrėkina odą. Taip pat turint jautrią odą, puikiai tinka ir pienelis, jis ne tik puikiai išvalo, bet ir dezinfekuoja.
  • Prausiklis- šveitiklis. Jis savo sudėtyje turi smulkių dalelių, kurios padeda saugiai nušveisti negyvas odos ląsteles ir padėti odai atsinaujinti. Puikiai tinka odai, kuri yra linkusi riebaluotis. Tokio tipo prausiklis padeda atverti poras ir efektyviai išvalyti riebalų perteklių ir susikaupusius nešvarumus.

Patariama renkantis prausiklį atidžiai perskaityti jo sudėtį ir rinktis tokį variantą, kuris jums turės daugiausia naudos – pamaitins ar padės pridrėkinti odą arba atvirkščiai – padės pašalinti riebalų perteklių.

(Perskaityta per mėnesį: 8, iš jų šiandien: 1.)