Transportas

Prabangių automobilių nuoma

Norite išsinuomoti stilingą, talpų ir prabangų limuziną vestuvių pokyliui ar jubiliejui? Jūs įsitikinę, kad Jūsų verslo partnerius reikia sutikti pagal aukščiausius svetingumo standartus ir ieškote VIP limuzino? Jei taip, tai Bentley limuzinas – tai, ko Jums reikia! TIK VIP – tai prabangių automobilių nuoma su vairuotoju kelionėms Lietuvoje ir užsienyje.

Prabangių automobilių nuoma užsiimančios TIK VIP įmonės klientai: ne tik jaunavedžiai ir verslininkai. Tai ir išleistuves švenčiantys abiturientai, trokštantys iš širdies pasilinksminti ir įsimylėjusios poros, norinčios romantiškai praleisti laiką.

Klientai – įvairūs, tačiau visus juos jungia viena savybė – jie vertina nesenstančią klasiką, prabangą ir nori gerai praleisti laiką. Visa tai ir dar daugiau mūsų klientų laukia užsisakius mūsų siūlomą išskirtinių Bentley automobilių nuomą. Bentley automobiliai – tai prabanga, prieinama ir Jums. TIK VIP komanda įdeda daug pastangų, kad kiek laiko betruktų kliento kelionė, limuzine jam laikas sustotų ir pro šalį slinktų ne valandos, o puikūs vaizdai už automobilio lango. Jums rinktis, ar tai bus senove dvelkiantys senamiesčio namukai ar – gamtos vaizdai, išvažiavus pasivažinėti užmiestyje.

prabangiu_automobiliu_nuoma

Mūsų teikiamomis paslaugomis liksite patenkinti ne tik Jūs, bet ir Jūsų šventės svečiai ar verslo partneriai. Teikiame ir papildomas paslaugas (dovanėlės svečiams, salono ir limuzino išorės puošyba) tam, kad Jūsų šventė taptų įsimintina ir išskirtinė. Mūsų vizija – važiavimo malonumą derinti su įgimtu žmogui prabangos ir grožio troškimu ir įgyvendinti net įnoringiausių klientų norus.

Prabangių automobilių nuoma įgavo naują sampratą, kai rinkoje pasirodė TIK VIP, nuomojanti karališkuosius Bentley. Jeigu Jums jau įprastu tapo vaizdas, kai gatvėje pamatote išpuoštą vestuvių svitos automobilį, tai mes pažadame, kad Bentley limuzinai niekada netaps kasdienišku vaizdu. Jis trauks praeivių akis, vos tik pasirodęs gatvėje.

Jeigu norite, kad Jūsų šventė taptų išskirtine ir įsimintina, tai Jums reikia ir atitinkamo transporto – išskirtinio, įsimintino ir vos jį pamačius, priverčiančio aiktelti iš susižavėjimo Bentley limuzino.

Bentley limuzinas – tai ne tik stilingas ir patikimas „premium“ klasės automobilis, tai – beveik amžių trunkanti sėkmės ir pergalių istorija. O, kaip žinia, mus supantys daiktai mums daro itin svarbią įtaką bei formuoja mūsų įvaizdį. Todėl, jeigu esate verslininkas, trokštantis pelningo sandėrio ar tiesiog įsimylėjęs, ar besirengiąs vesti vyras, norintis savo moterį paversti išskirtine, – rinkitės prabangių Bentley automobilių nuomą.

prabangiu_automobiliu_nuoma_ltIdealios kėbulo formos, iki smulkmenų apgalvotas dizainas, chromuoti ratų diskai ir dar daugybė kitų šio išskirtinio dizaino automobilio išvaizdos detalių nepaliks abejingų. Prabangių automobilių nuoma užsiimanti TIK VIP įmonė savo darbo misija pasirinko tris aspektus:

  • Išskirtinumą;
  • Prabangą
  • Ir komfortą.

Bentley limuzinai, kuriuos nuomojame savo klientams, pasižymi visomis aukščiau išvardintomis savybėmis, taip pat žavi savo galingumu, manevringumu ir saugumo garantija. Ne be reikalo Bentley renkasi Didžiosios Britanijos karališkoji šeima, kiti politikai ir šou žvaigždės. Šis anglų džentelmenas nuo šiol gali papuošti ir Jūsų šventę.

Taigi neabejokite ir savo šventės akcentu rinkitės TIK VIP įmonės nuomojamus Bentley limuzinus. Jus pasitiks ir Jūsų nurodytu maršrutu pavėžins profesionalus ir paslaugus vairuotojas. Rinkitės prabangą! Rinkitės Bentley!

(Perskaityta per mėnesį: 97, iš jų šiandien: 1.)