Mada

Proginės suknelės gali būti dėvimos ne vieną kartą

Proginės suknelėsKai kurios moterys, o galbūt net ir didžioji jų dauguma, yra linkusios manyti, kad proginės suknelės, kurias jos įsigyja konkrečiai progai – vestuvėms, išleistuvėms, gimtadieniui, iškilmingam pokyliui ar vakarėliui – gali būti dėvimos tik vieną vienintelį kartą ir kad kada nors ateityje jų jau jokiu būdu nebus galima dėvėti. Skubame išsklaidyti šį mitą ir patikinti jus, kad bene kiekviena suknelė gali būti dėvima tikrai ne vieną ir ne kelis, o daugybę kartų.

Be abejo, galite sakyti, kad ta pačia suknele rengtis kelis kartus yra neoriginalu, nes pažįstamiems ir aplinkiniams jos jau bus matytos. Tačiau šioje vietoje siūlome stabtelėti ir pagalvoti – juk viskas priklauso tik nuo mūsų idėjų ir jų tinkamo įgyvendinimo. Kiekviena moteris ar mergina gali atrodyti itin originaliai ir stilingai, dėvėdama tą pačią suknelę įvairiomis skirtingomis progomis.

Tikriausiai nei viena suknelė nėra nusipelniusi būti dėvima tik vieną kartą, o visą likusį laiką jai būtų lemta prakaboti jūsų spintos užkaboriuose. Nepamirškite, kad proginės suknelės gali aplinkinius maloniai stebinti daugybę kartų. Norėdami jums įrodyti, kad tai tikrai įgyvendinama ir nėra vien tik tušti žodžiai, siūlome jums štai ką – visų pirma išsitraukite visas – ir dažnai dėvimas, ir užmirštas – savo sukneles iš drabužių spintų. Išsidėliokite jas prieš akis ir gerai apžiūrėkite.

Neabejojame, kad prieš save išvysite didžiulį margumyną ir įvairovę – lyg būtumėte atsidūrę vidury vasaros įvairiausių ir margiausių žydinčių žiedų nusagstytoje pievoje. Turbūt jau supratote, kur link lenkiame. Visiškai teisingai – spalvų gama ir įvairovė. Siūlome jums pažaisti spalvomis. Peržiūrėkite ir kitą savo garderobą bei avalynę. Pabandykite priderinti įvairius švarkelius, dirželius, batelius ar skraistes ir šalius ir kitokius aksesuarus.

Nustebsite, kaip naujai ir originaliai gali atrodyti proginės suknelės, tinkamai jas suderinus su kitomis aprangos detalėmis ir aksesuarais. Jos tarsi atgimsta naujam gyvenimui ir vėl gali džiuginti ne tik jus, bet ir aplinkinius, kurie, žarstydami jums nuoširdžius komplimentus, dar ilgą laiką prisimins, kaip gražiai ir skoningai jūs atrodėte. Be jokios abejonės, jei tokią praktiką jau taikote, laikas nuo laiko reikia savo turimą garderobą praturtinti ir visai naujomis suknelėmis bei kitais drabužiais, kurie papildytų jūsų drabužių spintą ir leistų jums nuolat palaikyti originalumą ir stilingumą bei grožį.

(Perskaityta per mėnesį: 494, iš jų šiandien: 1.)