Laisvalaikis

Skaniausi patiekalai pagal vokišką receptą

marillePasiilgote kažko originalaus, norite išbandyti ką nors naujo? Jeigu mėgstate pavalgyti skaniai ir sočiai, tuomet jums tikrai patiks tai, ką gali pasiūlyti vokiečių restoranas. Pagal visas vokiškas tradicijas gaminami valgiai čia yra iš tiesų originalūs, kadangi nieko panašaus nerasite daugiau jokiame Lietuvos restorane.

Vokiečių virtuvė pasižymi itin dideliu mėsos pasirinkimu. O kadangi vokiečių virtuvės šefai turi tiek daug naudingos patirties su mėsa, tai nėra jokios abejonės, kad ji bus labai skaniai ir kruopščiai iškepta ir patiekta. Totoriškas bifšteksas yra vienas iš tų patiekalų, kuris privilioja vis daugiau lankytojų ir gali suteikti jums neapsakomą valgymo malonumą.

Jeigu atvykote į šį restoraną paskanauti pačio geriausio vokiško alaus, tuomet taip pat turbūt norėsite užkąsti – tai galėsite padaryti su vytintų dešrų rinkinuku, traškiomis karpio juostelėmis. Kadangi vokiečių virtuvė garsėja ir labai gerais sūriais, tai jums patiks sūrių rinkinukas su ypatinguoju padažu, kuris yra pagamintas iš džiovintų vaisių.

Aišku, vokiečių restoranas tikrai jums pasiūlys ne tik įmantrius sūrius, prabangius ir tradicinius vokiškus alkoholinius gėrimus, patį geriausią alų, bet ir tikrą klasiką – vokišką šnicelį. Čia savo rojų ras ir kiaulienos, ir vištienos mėgėjai, kadangi šnicelis čia ruošiamas ir taip, ir taip. Yra ir čigoniškas šnicelis, keptų svogūnų šnicelis, rasite ir avienos patiekalų – jeigu mėgstate skaniai pavalgyti mėsos, tuomet geresnės vietos nei čia – nerasite.

Vokiečių virtuvė dar garsėja ypatingai skaniomis dešrelėmis, tad čia rasite labai platų pasirinkimą. Galėsite užsisakyti dešrelių rinkinuką prie alaus, nors čia rasite pakankamai daug dešrelių, kurios būtų ir kaip pagrindinis jūsų pietų arba vakarienės patiekalas. Tikrai verta paragauti Niurnbergo dešrelių, o gurmanai tikrai pasimėgaus vokiškomis „Bugos“ dešrelėmis.

Visą vokiečių restorano meniu dabar galite rasti ir internete, tad turėsite šansą paragauti skaniausio ir autentiškiausio vokiško maisto dar net nenuvažiavę į pačią Vokietiją! Neabejojame, kad viešnagė šiame svetingame restorane pažadins norą artimiau susipažinti su vokiečių kultūra ir apsilankyti šiame restorane dažniau, o galbūt aplankyti ir pačią Vokietiją.

(Perskaityta per mėnesį: 560, iš jų šiandien: 1.)