burnos higiena
Pirkiniai

Tinkama burnos higiena – graži ir sveika šypsena

Esate tikras, kad tinkamai rūpinatės savo burnos higiena? Ar jūs teisus gali atsakyti tik stomatologas, kuris apžiūrėjęs jūsų burnos ertmę įvertins, ar tikrai kasdieninis dantų valymas yra veiksmingas. Juk svarbu ne tik valyti dantis, tačiau tuo pačiu juos valyti taisyklingai. Tinkamos burnos higienos priemonės garantuoja, kad investavus mažiau laiko pavyks pasiekti geresnius rezultatus.

 

Norėdami tinkamai pasirūpinti savo burnos ertme turite atsiminti kelias detales. Žinoma, naudinga ir konsultacija su stomatologu, kuris gali patarti kaip tinkamai prižiūrėti dantis. Juolab, kiekvienas atvejis yra labai individualus ir tik apžiūrėjus burnos ertmę galima pasiūlyti tam tikrus dantų valymo metodus, kurie konkrečiai tinka Jums.

 

  • Pirmiausia siūlome nepamiršti, kad nors dantis ir reikia valyti vos du kartus per dieną, tačiau papildomai pašalinti apnašas reikia dažniau. Tam puikiai padės paprasčiausias vanduo, obuolys arba kitas vaisius, kuris pašalina minkštuosius nešvarumus.
  • Nepamirškite, kad tuo pačiu labai svarbu naudotis dantų skalavimo skystį arba kitą priemonę, kuri padės pašalinti likučius tokiose vietose, kurios yra sunkiai pasiekiamos. Tai labai aktualu tiems, kurie nešioja breketus arba tiems, kuriems auga protiniai dantys.
  • Taip pat siūlome nepamiršti, kad labai svarbu tinkama mityba. Tik ji gali užtikrinti, kad galiausiai pasieksite gerą rezultatą ir jūsų dantukai bus sveiki ir gražūs.
  • Naudokite elektrinį, o ne paprastą dantų šepetuką. Jis kur kas geriau išvalo dantis. Vieno valymo metu reikia skirti apie dvi minutes laiko.
  • Nešvarumus būtina pašalinti ne tik nuo dantų paviršiau, tačiau taip pat ir liežuvio bei skruostų. Tik tokiu atveju pašalinsite visas bakterijas, kurios Jums gali būti žalingos.

 

Tinkamos burnos higienos priemonės padės kur kas tinkamiau prižiūrėti savo burnos ertmę. Pirkite internetu, kadangi tai puiki galimybė įsigyti aukštos klasės produkciją bei būti tikru, kad ji visapusiškai patenkins jūsų poreikius.

 

Rūpinkitės savo burnos ertme ir ji atsidėkos gražia šypsena. Graži šypsena yra ir sveika šypsena, tad suderinkite šiuos du aspektus ir gyvenimas bus paprasčiausiai kur kas gražesnis. Leiskite sau jaustis ir atrodyti puikiai.

 

(Perskaityta per mėnesį: 61, iš jų šiandien: 1.)