Mada

Vestuvinis žiedas, kuris tinka prie sužavėtuvių žiedo

Dažniausias jaunųjų poreikis juvelyrui – išskirtinis vestuvinis žiedas. Jį galima individualiai užsisakyti. Siekiant papuošalų harmonijos norima, kad tiek sužadėtuvių, tiek ir vestuvių žiedai derėtų vieni su kitais. Taip jau yra, kad galimi du variantai, kai vestuvinis žiedas užgožia sužadėtuvių žiedą,  o kitas sprendimas – kuomet vestuvių dieną užmaunamas žiedas tik papildo tą, kuris buvo gautas sužadėtuvių metu. Taigi skirkite pakankamai laiko tinkamo žiedo paieškoms ir neskubėkite, kad būtų priimtas teisingas sprendimas. Šiuo klausimu Jums tikrai padės juvelyrinių dirbinių parduotuvė arba profesionalus juvelyras, kuris taip pat gali toje parduotuvėje ir dirbti.

Lengviausiai žiedai derės, kai bus pagaminti iš to paties tauriojo metalo. Atkreipkite dėmesį ne tik į spalvą, bet taip pat ir karatų skaičių. Jeigu karatų skaičius nebus vienodas, gali šiek tiek skirtis žiedų spalva bei išvaizda. Šiuo klausimu taip pat gali pagelbėti juvelyras. Jei bus atitaikytas vestuvio bei sužadėtuvių žiedo metalas, tai taip pat svarbu ir jų dizainų vienodumas. Detalės gali atsikartoti bei vienos kitas papildyti. Jeigu sužadėtuvių žiedas turi įpjovas arba išlenktas formas, tai tokios ar analogiškos gali atsikartoti ir vestuviniuose žieduose. Ta pati taisyklė gali galioti ir žiedams su brangakmeniais.

Šiuolaikinis vestuvinis žiedas dažnai gaminamas su deimantais. Būsimos nuotakos trokšta tokio žiedo, kuris turi inkrustuotus deimantus. Taip yra dar labiau pabrėžiamas sužadėtuvių žiedo spindesys. Juk seniau vestuvių dieną užmaunami žiedai būdavo paprasto dizaino ir dažniausiai gaminami iš geltonojo arba raudonojo aukso. Jie tradiciškai neturėdavo nei deimantų, nei kitų papuošimų. Kaip matome, tradicijos keičiasi.

Dar galime supažindinti, kad egzistuoja ir sužadėtuvių, kartu su vestuviniu žiedu rinkiniai. Apie tai galima pagalvoti dar prieš sužavėtuves. Žinoma, tokį variantą gali pasiūlyti ir juvelyrinių dirbinių parduotuvė. Tai gali padėti būsimiems jaunavedžiams išvengti itin didelių laiko sąnaudų, pastangų bei streso, kai po įvykusių sužadėtuvių vėliau tenka ieškoti tinkamo vestuvinio žiedo. Bet tikrai nenusiminkite, jei Jūsų sužadėtuvių žiedas nebus iš rinkinio. Šiandien rinkoje galima tikrai nesunkiai rasti didelę įvairovę skirtingų formų ir dizaino žiedų, kuriuos būtų galima pritaikyti tarpusavyje.

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)