Mada

Ar galima išsirinkti suknelę internetu?

sukneles internetuJei nusprendėte išsirinkti suknelę teks gerokai paplušėti, nes susirasti sau patinkantį drabužį dažnai būna pakankamai sunku. Nors yra moterų ir merginų, kurioms išsirinkti suknelę ar kokį kitą drabužį užtrunka keletą minučių. Tačiau čia greičiau yra išimtis, o ne taisyklė. Taigi jei jau pastebėjote, kad išsiruošusios į žygį po parduotuves sugaišote daug laiko. Šiuo metu yra puikus pasirinkimas ir galimybė,nes  galima pirkti sukneles internetu. Taip pirkdami sutaupysite daug savo brangaus laiko ir galite įsigyti madingą, išskirtinio dizaino suknelę. Parduotuvėse suknelių asortimentas dažnai būna skurdus. Dažniausia galima rasti tam tikro modelio (kuris šį sezoną madingas) keletą variantų. Taip pat jei išsiruošite į žygį po parduotuves, greičiausiai jums reiks pasiimti draugę. Nes pačiai labai sunku įvertinti kaip atrodote iš šalies. Internete yra puiku, kad galite matyti kaip ši suknelė atrodo ant merginos. Aišku, jei jūsų kūno formos yra nestandartinės, pavyzdžiui esate apkūni, o suknelėmis apsivilkusios pozuoja tik lieknos merginos bus labai sunku įvertinti. Šiuo atveju jau prieš rinkdamos suknelę turite žinoti koks modelis jums tinka. Taip pat trumpos suknelės dar gali būti pavadintos kaip tunikos. Jei ieškote gana trumpos suknelės, panaršykite ir tunikų skyrių. Dar vienas iš pirkimo internetu pliusų, kad galite sutaupyti. Interneto elektroninėse parduotuvėse drabužiai dažnai būna pigesni. Tai lemia, kad turėti interneto parduotuvę daug pigiau. Nereikia mokėti patalpos nuomos, personalo ir kitų mokesčių. Tuo tarpu realioje parduotuvėje visus šiuos mokesčius  sumoka pirkėjas. Dar pateiksime keletą patarimų į ką reikia atkreipti dėmesį perkant suknelę internetu.

–          Nepamirškite pasirinkti tinkamo dydžio. Prieš įdėdami prekę į krepšelį pasitrinkite kokį suknelės dydį pasirinkote. Taip pat jei būna skelbiama akcija, pasitaiko, kad nuolaida taikoma tik tam tikro dydžio suknelei.

–          Pasirinkite spalvą. Kai kuriose elektroninėse parduotuvėse yra galimybę pasirinkti suknelės spalvą.

–          Paskaitykite iš kokio audinio suknelė pagaminta. Jei ieškote vasarinės suknelės, tuomet reiktų rinktis tokią suknelę, kuri pagaminta iš šifono, šilko, trikotažo ar kiti plono audinio. Todėl būtinai perskaitykite kas parašyta apie audinio sudėtį. Jeigu ieškote suknelės rudeniui, tai iš plonų audinių pagaminta suknelė gali būti plona.

Jei atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus, tikrai išsirinksite suknelę, su kuria atrodysite nuostabiai. To mes jums ir linkime!

(Perskaityta per mėnesį: 137, iš jų šiandien: 1.)