Naturli produktai
Sveikata

Ar žinote, kas sudaro jūsų kasdien vartojamą maistą

Ar kada nors susimąstėte apie tai, kaip yra pagaminamas kasdien ant jūsų stalo patenkantis maistas? Ir ne, mes nekalbame apie maisto gamybą, kuri kiekvieną dieną vyksta jūsų virtuvėje! Šiuo atveju jums siūlome pažvelgti šiek tiek giliau ir pabandyti suprasti, kad yra labai svarbu žinoti, kaip buvo užauginti ir pagaminti produktai, kuriuos mes įsigijome maisto prekių parduotuvėje.

Nors suprantama, kad savo namų virtuvėje jūs galite taikyti pačius ekologiškiausius sprendimus ir bandydami pagaminti sveikiausius patiekalus, tačiau jei produkcija, kurią jūs naudosite, nebus ekologiška, ar tikrai galėsite teigti, jog kasdien maitinatės labai sveikai?

Laimei, pastaruoju metu vis daugiau žmonių yra linkę atsižvelgti į tai, kas yra ekologiška ir sveika. Tai rodo, kad vartotojų požiūris bėgant laikui kinta teigiama linkme ir vartotojai tampa sąmoningesni, susimąstydami apie tai, kaip kasdien vartojamas maistas veikia jų sveikatą, savijautą bei mus supančią aplinką. Ir tiesą sakant, matyti, jog labai sparčiai populiarėja visiškai ekologiškas augalinis maistas, kuriame nėra jokių gyvūninės kilmės ingredientų. Tai reiškia, kad vartotojai ne tik susirūpina savo sveikata, rinkdamiesi sveikus maisto produktus, tačiau taip pat nori prisidėti ir prie gyvūnų bei aplinkos išsaugojimo.

Pavyzdžiui, ar žinote, kad jei gyvūninės kilmės maistas būtų pakeistas augaliniu maistu, į aplinką išmetamas CO2 kiekis galėtų sumažėti net iki šešiasdešimt procentų! Taip, jūs supratote visiškai teisingai – net iki 60%! Be to, jei dideli žemės plotai būtų naudojami ne gyvulių auginimui, o miškininkystei, būtų veiksmingai sugeriamas didžiulis CO2 kiekis ir mūsų aplinka taptų dar švaresnė bei sveikesnė.

Be abejo, renkantis maisto produktus labai svarbu, jog jų ingredientai būtų atrinkti ypač kruopščiai ir pasižymėtų pačia aukščiausia kokybe. Todėl būtinai atsižvelkite ar jūsų vartojamame maiste nėra GMO. Puikiu pavyzdžių galėtų tapti Naturli produktai, kurie yra visiškai ekologiški ir pagaminti iš 100% augalinių ingredientų.

Žinoma, norint prisidėti prie sveikesnės ir švaresnės mus supančios aplinkos, taip pat visuomet reikėtų atsižvelgti ir į daugybę kitų tvarių sprendimų, kurių pagalba kiekvienas iš mūsų galėtų gyventi sveikesnį ir pilnavertiškesnį gyvenimą.

(Perskaityta per mėnesį: 3, iš jų šiandien: 1.)