profesionali kosmetika
Sveikata

Profesionalios kosmetikos priemonės leis pasijusti tarsi žurnalo viršelio herojei

profesionali kosmetikaTikriausiai kiekviena moteris atsimena tą euforiją, kai, sukrapščius paskutinius centus, kokiame nors neaiškiame kioskelyje įsigijo savo pirmąją kosmetikos priemonę – kremą, lūpų dažus ar šešėlius. Bėgant metams, moters noras puoštis ir žavėti aplinkinius tik didėja. Tiesa, keičiasi suvokimas, kaip derėtų to pasiekti. Ideali nuostata: geriau mažiau, bet kokybiškiau. Kiekvienos moters grožio priemonių arsenalą turėtų okupuoti profesionali kosmetika, kuri ne tik suteikia pageidaujamą estetinį vaizdą, bet tausoja grožį bei sveikatą.

Negalite patikėti, kaip nuostabiai atrodote veidrodyje po profesionalios visažistės rankų prisilietimo. Mintyse užfiksuojate, kokių spalvų reikia tokiam stulbinančiam efektui išgauti ir tikitės tai nesunkiai atkartoti. Deja, nors ir gebate neblogai valdyti makiažo teptuką, įdėtos pastangos neatperka turėtų lūkesčių. Tikriausiai visažistės kabinete buvo naudojama profesionali kosmetika, o jūs tikėjotės rezultatą pasiekti su masinio naudojimo priemonėmis!

 Profesionali kosmetika (tiek dekoratyvinė, tiek kūno priežiūros priemonės) – prekių grupė, orientuota į grožio industrijoje dirbančių asmenų poreikius. Savaime suprantama, jog pastarieji reikalauja kokybės ir patvarumo, tad kosmetikos priemonių sudėtis turi būti pajėgi tai išpildyti. Džiugu, jog ilgai išliekančiu makiažu ar efektyvia drėkinamąja kauke galima džiaugtis ne tik sumokėjus už atitinkamo specialisto darbą: profesionalios kosmetikos priemonės – ne „juodosios rinkos” prekė, tad jas galima įsigyti pas grožio paslaugų teikėjus ar specializuotose parduotuvėse (odapro.lt siūlo ir internetinio apsipirkimo galimybę). Profesionalios kosmetikos gamintojai savo siūlomą produkciją dažnai skirsto į dvi linijas – profesionaliam naudojimui ir naudojimui namuose skirtą. Įsigijus pastarąjį variantą, be specialių papildomų priemonių bei ypatingų žinių ir gebėjimų galima tikėtis ne ką blogesnio rezultato nei grožio salone.

Jei profesionalios kosmetikos priemonės nėra sunkiai prieinamos bei žada patrauklius rezultatus, kodėl tik nedidelė dalis moterų į jas atsigręžia? Kaina – vienas esminių faktorių. Paplitusi nuostata, jog profesionali kosmetika reikalauja plačiai atverti piniginę. Jei lygintume pirmoje pasitaikiusioje kosmetikos parduotuvėje siūlomą lūpdažį su profesionalų naudojamu, pastarojo kaina pasirodytų iš tiesų aukštesnė, tačiau būtina įvertinti kitus aspektus:

  • gaunamas geresnis, ilgiau išliekantis rezultatas;
  • apsidraudžiama nuo šalutinio poveikio (profesionalios linijos gamintojai investuoja į kokybę – juk nenorima gadinti savo reputacijos);
  • galima rasti kosmetikos priemonę, idealiai atitinkančią odos ar plaukų poreikius bei suteikiančią norimą efektą (maskavimas, drėkinimas, valymas ir panašiai).
(Perskaityta per mėnesį: 100, iš jų šiandien: 1.)