Dantu balinimas akcija
Sveikata

Dantų priežiūra – balinimas, profilaktika ir kiti sprendimai

Jei jau kurį laiką neskyrėte jokio dėmesio savo dantų priežiūrai, labai tikėtina, kad dabartinė jūsų dantų būklė tikrai nėra pavydėtina. Jei taip, tuomet turėtumėte tokią padėtį ištaisyti. Supraskite, kad nepaisant to, jog šią akimirką galite jaustis kuo puikiausiai, tai tikrai nereiškia, jog netolimoje ateityje jums nepradės skaudėti karieso pažeistų dantų ir neteks atlikti sudėtingų odontologinių procedūrų. Trumpiau tariant, savo dantų priežiūra ir burnos higiena reikėtų rūpintis nuolatos. Tai ne vienkartinis, o tęstinis procesas, todėl nuo šios akimirkos turėtumėte įsisavinti bent jau pagrindinius savo dantų priežiūros ypatumus, kurie jums turėtų praversti prižiūrint savo dantis.

  • Pirmiausia atminkite, kad jūsų dantų priežiūra turėtų būti nuolatinė. Tai reiškia, kad bent kelis kartus per dieną turėtumėte naudotis dantų pasta ir dantų šepetėliu, nepamirštant ir dantų siūlo. Jei tai darysite po kiekvieno valgymo, apsaugosite savo dantis.
  • Taip pat labai svarbu, kad pasirinktumėte ir tinkamą mitybą. Nemanykite, kad tai, kas kasdien patenka į jūsų skrandį, neturi įtakos jūsų dantų būklei ir burnos higienai. Jei jūs norite kaip įmanoma ilgiau išsaugoti tinkamą savo dantų būklę, jokiu būdu nepamirškite to, ką kasdien valgote. Pats teisingiausias sprendimas yra pasirinkti sveiką ir subalansuotą mitybą, kuri padėtų ne tik jūsų dantims, tačiau ir visam organizmui, kartu suteikiant jums ir daug energijos.
  • Nepamirškite, kad jums reikėtų reguliariai lankytis pas savo odontologą. Nemaža dalis žmonių mano, kad odontologo kabinete jiems verta apsilankyti tik tuomet, kai jie susiduria su karieso pažeistais dantimis, tačiau toks požiūris yra labai neteisingas. Profilaktinė dantų priežiūra yra tiesiog būtina, jei norite išsaugoti tvirtus ir sveikus dantis.
  • Be jokios abejonės, kad jums taip pat vertėtų pasinaudoti ir dantų higiena. Be to, galite kreiptis ir dėl dantų balinimo. Žinoma, galbūt manote, kad pastarosios odontologinės paslaugos kainuoja labai brangiai, tačiau jei pasinaudosite internetine paieškos sistema, labai lengvai atrasite patrauklius pasiūlymus. Pavyzdžiui, į internetinę paiešką įrašę frazę „dantų balinimas akcija“, labai lengvai atrasite tai, kas atitinka jūsų lūkesčius.
(Perskaityta per mėnesį: 50, iš jų šiandien: 1.)