granulinių krosnelių kaina
Namai

Granulinių krosnelių kaina – prieinama kiekvienam

granulinių krosnelių kainaGranulinės krosnelės yra greitas, ekologiškas ir patogus namų apšildymo būdas. Vienas didžiausių privalumų renkantis šią krosnelę yra tas, kad į granulines krosneles yra pilamas efektyvus ekologiškas kuras. Kadangi degimo procesas yra kontroliuojamas, tai granulinės krosnelės, palyginus su kitomis kieto kuro krosnelėmis, žymiai mažiau teršia aplinką.

Renkantis granulines krosneles reikia atsižvelgti į tai, kokie yra žmogaus individualūs poreikiai. Granulinės krosnelės yra netgi kelių rūšių: šildančios ortakiais, konvekcinės ir šildančios vandenį. Visos krosnelės -ekologiškos, tačiau išsiskiria savais privalumais.

Granulinės krosnelės šildančios ortakiais yra mėgstamos tų žmonių, kurie turi dideles patalpas ir nori jas visas apšildyti. Ortakių pagalba, iš ventiliatoriaus skleidžiamas šiltas vėjas pučia ir į kitas patalpas, ne tiktai į tą, kurioje stovi, todėl tai yra labai didelis pliusas. Tai iš ties naudinga, kadangi patalpoje temperatūra išlieka stabili bei pastovi.

Granulinės konvekcinės krosnelės užsikuria savaime, todėl tai iš ties geras sprendimas, norintiems sutaupyti laiko. Papildomas pūtiklis, kuris yra įmontuotas konvekcinėje krosnelėje, padeda patalpai įšilti daug greičiau, nei įprastai, naudojant kitas krosneles. Distancinio pulto pagalba, kiekvienas gali kontroliuoti krosnelės degimą, o veikimas yra tylus, todėl žmogus gali užsiimti mėgstama veikla. Taip pat reikėtų pridurti, kad vieną kartą užpylus granulinių krosnelių bunkerį, jos gali degti neperstodamos nuo paros iki dviejų.

Granulinės krosnelės šildančios vandenį šildo labai didelį plotą, todėl namai visada yra šilti ir jaukūs. Kaip ir buvo minėta ankščiau, jų kuras ekologiškas – medienos granulės. Medienos granulės neišskleidžia didelio kiekio pelenų, todėl namai lieka švarūs ir neužteršti.

Tiek granulinių krosnelių kaina tiek ir kokybė yra žymiai geresnė palyginus su kitomis kieto kuro krosnelėmis, taip pat židiniais. Tai iš ties svarus argumentas, kadangi žmonėms patinka nepermokėti pinigų, todėl šių krosnelių kaina – prieinama kiekvienam. Reikia pridurti, kad visų granulinių krosnelių kaina skiriasi, kiekvienas gamintojas ar pardavėjas ją nustato pagal save, todėl renkantis reikėtų į tai atsižvelgti.

Granulinės krosnelės užima mažai vietos, tačiau tai iš ties įmantri ir unikali namų interjero detalė, kuri suteikia namams ne tik šilumos, bet ir jaukumo.

 

(Perskaityta per mėnesį: 297, iš jų šiandien: 1.)