Transportas

Karbamido tirpalas (Adblue)

karbamido tirpalasSavo autotransporto versle siekiate sumažinti nuolatines išlaidas? Nežinote nuo ko pradėti? Svarbu yra tai, jog tokioje srityje daugiausia pinigų yra išleidžiama transporto paruošimui bei žinoma – degalų įsigijimui. Pastarosios išlaidos ko gero yra neišvengiamos, tačiau galimybių jas sumažinti yra ne viena ir ne dvi. Kalbant apie kuro sąnaudų mažinimą tarkime sunkvežimiuose, tai čia savaime suprantama yra reikalingos specialios priemonės, kurių dėka būtų galima naudoti kiek pigesnį kurą. Verta pabrėžti, jog šiuo metu vienas populiariausių sprendimų yra Adblue tirpalas, kuris naudojamas tiek sunkvežimiuose, tiek ir kitose transporto priemonėse.

Kas tai yra? Trumpai tariant, tai yra karbamido tirpalas, kuris yra pardavinėjamas visame pasaulyje. Jo dėka, yra sumažinama dalelių emisija, todėl išmetamųjų dujų kiekis tampa nekenksmingas. Šis tirpalas yra naudojamas įvairiose transporto verslo srityje, kur visas autotransportas patiria nemažas degalų sąnaudas. Šio tirpalo pagalba yra sumažinamas degalų suvartojimas, todėl verslininkai jį renkasi dažniausiai dėl taupumo. Jo dėka tikrai yra patiriama mažiau išlaidų perkant degalus, nes jo naudojimas yra itin puikus pasirinkimas išlaidų mažinimo procese.

Šis tirpalas yra gaminamas visame pasaulyje, tačiau verta pabrėžti – savamokslių „virėjų“ atsiranda vis daugiau, o jie tikrai nepraleidžia progos pabandyti jį kažkam parduoti. Kas liečia pirkimą, tai būtina žinoti, jog šio tirpalo kokybiškumą pabrėžia tam tikri sertifikatai. Žmonės, kurie nelegaliai užsiima šio tirpalo gaminimu jokiu būdu jums nepateiks sertifikato, nes paprasčiausiai jo neturės. Verta pažymėti, jog tik sertifikuotas Adblue tirpalas gali būti naudingas jūsų versle, nes nekokybiško produkto įsigijimas gali ne tik, kad neduoti naudos, bet ir pridaryti žalos jūsų transportui.

Būtina pabrėžti, jog transportas, kuris turi naudojamo karbamido tirpalo sistemą yra teigiamai vertinamas visoje Europoje, todėl tokiems automobiliams ir kitai technikai yra taikomi mažesni kelių mokesčiai. Pats tirpalo naudojimas yra puikus pasirinkimas vien dėl to, jog jo dėka yra sumažinamas brangaus degalų sunaudojimas, todėl važiavimas tampa itin pigus.

Svarbu yra tai, jog norint naudoti karbamido tirpalą, jūsų transportas turi būti tam paruoštas. Tai reiškia, jog papildomas bakas šiam tirpalui ir kitoms reikalingoms sistemoms sukurti pareikalausi šiek tiek išlaidų, tačiau verta pabrėžti – turint tokią sistemą, jūsų kuro sąnaudos bus akivaizdžiai mažesnės nei anksčiau. Šio tirpalo kaina yra kur kas mažesnė bet kurio kito kuro, todėl būtinai apsvarstykite galimybę pasinaudoti šio tirpalo privalumais.

(Perskaityta per mėnesį: 349, iš jų šiandien: 1.)