Technologijos

Kokį spausdintuvą pasirinkti?

Computer repairs London

Labai svarbu prieš renkantis spausdintuvą nuspręsti kam jis Jums bus reikalingas. Ar daugiausiai naudosite jį tekstui spausdinti, nuotraukoms ar spalvotiems dokumentams. Šiuo metu patys populiariausi namų spausdintuvų tipai tai rašaliniai, lazeriniai bei multifunkciniai. Nuo spausdinamų dokumentų kiekio ir tipo priklausys Jūsų pasirinkimas.

Jeigu žadate spausdinti keletą dokumentų ar nuotraukų, tam labiausiai tinka rašaliniai spausdintuvai. Pagal kainą jie yra prieinamiausi bei pasižymi gera spausdinimo kokybe. Deja jų trūkumas – brangūs dažai. Todėl prieš renkantis spausdintuvą verta pasidomėti rašalo kaina. Pasirinkite rašalą, kuris pigesnis negu kiti ir tada pažiūrėkite kokiam spausdintuvui jis skirtas. Taip pat svarbu žinoti kiek spalvotų lapų galima atspausdinti su viena rašalo kasete.

Geresni yra spausdintuvai ne su viena, o su keliomis spalvotomis spausdinimo kasetėmis. Tada pasibaigus rašalui nereikės kęsti prastos kokybės spaudinių bei išmesti likusių kasetėje spalvų. Vieną iš penkių bus žymiai pigiau pakeisti negu visas.

Jeigu norite spausdinti foto kokybės nuotraukas, jums reikės foto popieriaus. Jis kainuoja, bet kasmet tampa vis prieinamesnis. Naudojant specialų popierių nuotraukos gausis tikrai puikios. Daugiau informacijos apie kompiuteriu http://www.computerrepairltd.co.uk.

Lazeriniai spausdintuvai labiau tinka ofisams, tačiau galite naudotis juos ir namuose. Nespalvoti lazeriniai spausdintuvai kainuoja truputį daugiau nei rašaliniai. Jie skirti spausdinti daug teksto turinčiai informacijai. Jie gali spausdinti ir nuotraukas, tačiau ne taip gerai kaip rašaliniai. Jeigu Jūs norite tikrai gero ir greito spausdintuvo spalvotiems dokumentams – rinkitės spalvotą lazerinį spausdintuvą. Tiesa spalvų pakeitimas jam kainuos nemažus pinigus, bet su jais atspausdinsite tikrai daug daugiau dokumentų negu su rašalinius. Taip pat lazeriniai spausdintuvai yra visiškai neimlūs popieriui. Todėl specialaus foto popieriaus Jums nereikės. Galėsite puikias nuotraukas spausdinti tiesiog ant paprasto popieriaus.

Šiuo metu ypač populiarėja multifukciniai įrenginiai. Tai skeneris ir spausdintuvas viename. Šie įrenginiai puikiai kopijuoja tiek spalvotus, tiek nespalvotus dokumentus. Kartais šiuose įrenginiuose būna įdiegtos ir fakso funkcijos.

Renkantis spausdintuvą svarbu atkreipti dėmesį į jo prijungimo prie kompiuterio tipą. Laidiniai spausdintuvai veikia bei spausdina greičiau, tačiau jie turi būti patalpinti netoli kompiuterio ir prijungti prie jo. Bevieliai spausdintuvai ypač populiarėja šiuo metu. Jiems nereikia laido prijungto prie kompiuterio, todėl jie gali būti patalpinti Jums patogioje vietoje ir gali spausdinti iš kelių kompiuterių esančių Jūsų namuose.

 

(Perskaityta per mėnesį: 92, iš jų šiandien: 1.)