Namai

Nauji butai Vilniuje siūlo pačias mažiausias šildymo sąskaitas

Nauji butai VilniujeAr turite savo nuosavą butą? Ar jis yra senos statybos name? Ar šaltuoju metų laiku jūsų buto šildymui skiriamos išlaidos perkopė milžiniškas sumas? Jei atsakymai yra teigiami, reiškia, kad atėjo metas kažką keisti. Pirmiausia turite pakeisti savo požiūrį, atsikratyti baimės kraustytis, o tada priimti logišką ir teisingą sprendimą, kurį gali pasiūlyti nauji butai Vilniuje. Taip yra todėl, kad tik naujos statybos name jūs galėsite žiemas leisti šiltai ir nemokėdami didelių pinigų.

Suprantama, kad dažniausiai nesikraustoma iš savo senojo buto vien dėl didžiulių sentimentų jam. Jei jūs savo dabartinėje gyvenamojoje vietoje gimėte, augote ir dabar gyvenate su savo šeima, galite jaustis prastai, galvodami, kad reikės persikelti į visiškai naują būstą. Tačiau taip būna tik iš pradžių. Sentimentai pamažu išblėsta, ir galiausiai kiekvienas naujakurys pajaučia tikrąją naudą. O nauda tokiu atveju yra akivaizdi.

Dabar nauji butai Vilniuje yra statomi iš aukščiausios kokybės statybinių medžiagų. Namai būna tvirti, patvarūs, nepraleidžia lauke tvyrančio šalčio, puikiai izoliuoti ir saugūs. Viso to negalima pasakyti apie senuosius sostinėje stovinčius daugiabučius. Tai dideli monolitai, kurie stovi jau ne vieną dešimtmetį. Tik labai nedidelė jų dalis šiuo metu yra renovuoti. Visų kitų daugiabučių namų gyventojai turi taikstytis su didelėmis šildymo sąskaitomis, prakiurusiais stogais ir kitais nepatogumais.

Jei manote, kad įsigyti butą naujos statybos name ir dar pačioje Lietuvos sostinėje yra per didelė prabanga ir labai brangu, reikėtų gerai pagalvoti, ar taip yra iš tikrųjų – o gal jūs klystate? Pardavę butą senos statybos name, ypač, jei jis ir yra kelių kambarių, neretai galite gauti apvalią sumą pinigų. Su šia suma be vargo galima įsigyti naują butą ir pamiršti apie senų daugiabučių keliamas problemas jų gyventojams.

O jei savo nuosavo buto dar nespėjote įsigyti, tačiau planuojate ir galvojate, ką geriausią būtų pasirinkti, tokiu atveju išeitis yra bene vienintelė – tai nauji butai Vilniuje. Įsigiję tokį butą dar daug metų jausite didelį komfortą ir greitai pamiršite jus anksčiau kankinusias problemas. Taigi, tai yra labai puiki investicija į ateitį. Be abejo, nepamirškite, kad sostinėje visuomet atsiveria ir kur kas didesnės galimybės.

 

(Perskaityta per mėnesį: 52, iš jų šiandien: 1.)