Transportas

Kokios priemonės reikalingos norint tinkamai prižiūrėti automobilio stiklus?

Švarus priekinis automobilio stiklas yra daug daugiau nei automobilio išvaizda, švarūs automobilio stiklai pagerina kelio matomumą, sumažina akių nuovargį. Todėl vairavimas tampa saugesnis. Visai nesvarbu jeigu pas jus yra itin kokybiškas priekinis automobilio stiklas, automobilių stiklus bet kokiu atveju reikia reguliariai prižiūrėti, valyti ir patikrinti. Nors automobilio stiklų valymas yra nesudėtingas darbas, tačiau daugeliui nepavyksta automobilio stiklų nuvalyti tinkamai dėl nežinojimo kaip teisingai valyti ir dėl prastų valymo priemonių pasirinkimo.

Pirmiausia, prieš valant automobilio stiklą, gerai nuplaukite visą automobilį patys, ar specialioje automatinėje plovykloje, jog ant stiklų liktų kuo mažiau nešvarumų ir valyti būtų lengviau. Valant automobilio stiklus visuomet naudokite kokybiškas valymo priemones ir specialius valiklius, jog nuvalytumėte kokybiškai. Visuomet pradėkite valyti iš viršaus į apačią, arba iš vienos pusės į kitą, jog ant stiklo liktų kuo mažiau dryžių. Taip pat venkite valyti automobilio stiklus itin karštomis dienomis, kitu atveju valiklis gali greitai pridžiūti, todėl stiklo gerai neišvalysite.

Norint tinkamai išvalyti automobilio stiklus, įsigykite profesionalias priemones. Visų pirma, įsigykite specialų langų valytuvą su rankena. Jo pagalba lengvai ir paprastai nubrauksite valiklio ar vandens perteklių, todėl nepaliksite dėmių ar dryžių. Taip pat įsigykite švelnią mikropluošto šluostę, kurios pagalba galėsite sugerti likusius vandens lašelius ir labiau išblizginti reikiamas vietas. Ne ką mažiau svarbu valant automobilio stiklus naudoti ne tik vandenį, bet ir tam skirtą valiklį. Jo pagalba pašalinsite įsisenėjusius nešvarumus, dėmes bei purvą. Jeigu jūsų automobilio stiklas yra gana švarus, tik norite greitai nuvalyti staiga atsiradusią dėmę ar nešvarumą, įsigykite langų valymui skirtas drėgnas servetėles.

Žiemos metu, svarbu turėti kokybišką langų grandiklį ir šepetėlį sniegui nuvalyti. Šios priemonės turtėtų būti kokybiškos tam, jog nesubraižytumėte automobilio stiklų. Jeigu automobilį žiemos metu laikote lauke, jums taip pat pravers įsigyti ledo tirpiklį automobilio langams.

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)