Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kauno skelbimai turi būti dedami laikantis sąžiningumo

skelbimaiNemokamu skelbimų talpinimu domisi ne daug vartotojų, tačiau dažnai kažkuo prekiaujantiems vertėtų pasidomėti regioninių skelbimų portalų siūlomomis skelbimų talpinimo galimybėmis. Mat, dabar Kauno skelbimai yra vienas geriausių pavyzdžių kaip galima sutaupyti nemažai pinigų reklamuojant savo prekes ar paslaugas skelbimų tinklapiuose. Pagrindinis privalumas talpinant skelbimus regioniniuose portaluose yra tas, kad visus skelbimus galima dėti nemokamai, nes tų tinklapių administratoriai dažniausiai nereikalauja jokių mokesčių. Tiesa, kai kuriuose skelbimų portaluose yra tam tikros ribos – limituojamas talpinamų skelbimų skaičius. Bet, reikėtų pabrėžti, kad tie limitai dažniausiai taikomi tiems, kurie skelbimus talpina be jokio saiko.

Kauno skelbimai yra populiarūs dėl to, kad juos galima dėti be ribų.

Daugelis vartotojų renkasi būtent regioninius skelbimų portalus, nes taip daug paprasčiau taikytis į tam tikrų apskričių vartotojus. Kauno skelbimų portalų yra labai daug, todėl visi skelbimus gali dėti neribojant jų skaičiaus – vieną skelbimą galima dėti vienur, kitą – jau kitame portale. Įdomiausia tai, kad Kauno skelbimų portalų yra bene daugiausiai, bet aišku – sostinei priklausančių skelbimų tinklapių yra ne ką mažiau. Tiesiog reikėtų pabrėžti, kad pagal gyventojų skaičių dažniausiai nustatomas ir skelbimų portalų kiekis, kurie priskiriami tam tikriems regionams. Logiška, kad mažesnių miestų portalų yra mažiau.

Reikia žinoti, kad net ir talpinant nemokamu skelbimus specialiuose regioniniuose skelbimų tinklapiuose, būtina laikytis sąžiningumo principų, nes kitu atveju tų tinklapių administratoriai jus apribos.

Skelbimų talpinimas ribojamas tais atvejais, jeigu vartotojas nejaučia jokio saiko.

Kartais kai kurie vartotojai gerokai persistengia dedant skelbimus ir neleisdami pasireklamuoti kitiems. Jie tiesiog deda tą patį skelbimą keletą kartų, jog matomumas būtų maksimalus. Dėl to net ir regioninių skelbimų tinklapių administratoriai pradeda imti tam tikrus mokesčius arba tiesiog tokius sukčiaujančius vartotojus blokuoja be išankstinio įspėjimo. Jeigu jūs norite išvengti mokesčių už skelbimų talpinimą, tai tiesiog darykitės į regioninius skelbimų tinklapius. Juose skelbimus dėsite nemokamai tol, kol neperžengsite padorumo ribų. Tokių portalų kiekviename mieste yra gana daug, todėl jums liks tik tinkamai juos atsirinkti.

(Perskaityta per mėnesį: 45, iš jų šiandien: 1.)