e-cigarette
Sveikata

Kodėl elektroninės cigaretės ateityje liks vieninteliu cigarečių tipu?

Elektroninės cigaretės vis sparčiau populiarėja visame pasaulyje, todėl joms yra prognozuojama išties labai šviesi ateitis. Tai leidžia nuspėti netgi ir tai, jog ateityje elektroninės cigaretės visiškai nukonkuruos įprastas cigaretes, kurioms erdvės rūkymo rinkoje tiesiog neliks. Apie tai, kodėl situacija gali susiklostyti būtent taip, šiandien ir kalbėsime.

Elektroninės cigaretės yra saugesnė rūkymo alternatyva
Esminis elektroninių cigarečių privalumas prieš įprastas cigaretes yra tai, jog rūkančio žmogaus organizmui tokių cigarečių naudojimas kenkia žymiai mažiau. Taip, nikotino skystis, kuris yra naudojamas elektroninių cigarečių pildymui, gali savo sudėtyje turėti ir ne ką mažiau nikotino nei turi įprastos cigaretės. Bet esmė yra tame, jog nikotino skystis šiuo aspektu universalus, bei nikotino kiekis jame gali būti sumažinamas netgi ir iki visiško minimumo, kas nerūkantiems žmonėms leidžia mėgautis rūkymu nepriprantant prie nikotino, o ilgametę patirtį rūkantiems žmonėms suteikia galimybę tendencingai mažinti suvartojamo nikotino kiekį, ko pasekoje galima netgi ir visiškai mesti rūkyti.

Elektroninės cigaretės yra ilgalaikio rūkymo pasirinkimas
Įprastos cigaretės yra vienkartinės bei yra sunaudojamos ypač greitai, kas priveda prie to, jog kuo didesnė yra tokių cigarečių naudojimo paklausa – tuo daugiau žaliavų, kurios galėtų būti panaudotos ir kitoms – didesnę naudą teikiančioms sritims, yra sunaudojama. Taip, elektroninių cigarečių pasiūla, didėjant paklausai, taip pat kyla, bet skirtumas tame, jog elektroninės cigaretės, skirtingai nei įprastos, nėra vienkartinės. Taip, dar prieš keletą metų netgi ir būdamos ne vienkartinėmis, elektroninės cigaretės gesdavo netgi labai dažnai. Vis dėlto, pastebėjus tai, kokios sėkmės susilaukia ši įprastų cigarečių alternatyva, į jų technologinį aspektą pradėtos investuoti išties didelės lėšos, ko pasekoje jau dabar kiekvienas žmogus gali įsigyti išties kokybiškų elektroninių cigarečių, kurios gali negesti išties ilgą laiko tarpą. Tai yra ypač naudinga žmonėms, kuriems įsigijus elektroninę cigaretę į ją daugiau nebeteks investuoti pakankamai ilgai. Be abejo, tai ne ką mažiau naudinga ir gamybiniu atžvilgiu, kadangi cigarečių gamybai yra sunaudojama daug mažiau žaliavų.

(Perskaityta per mėnesį: 511, iš jų šiandien: 1.)