Pirkiniai,  Sveikata

Kodėl naudinga naudoti kokosų aliejų

Gamtoje gausu produktų, kurie pasižymi spektrų , tiesiogine šio žodžio prasme, magiškų savybių – gydo nuo ligų, padeda atrodyti gražiai. Kartais atrodo, jog senųjų laikų šamanai, ieškodami jaunystės ir sveikatos eleksyrų buvo visai arti atradimo – jiems tetrūko minimalaus šių laikų technologijų įsikišimo ir nūdienos pasaulio žmogaus suvokimo. Viena iš tokių stebuklingų medžiagų – kokosų aliejus.

Kokosų aliejus gaminamas iš kokoso viduje esančio minkštimo – jis sumalamas iki sviesto konsistencijos. Šis aliejus yra visiškai sveikas, tyras, ekologiškas ir labai sveikas – jame gausu riebiųjų rūgščių. Kokosų aliejus gali padėti išvengti šių negalavimų:

  • Padeda mažinti cholesterolio kiekį.

Riebiosios rūgštys, esančios kokosų aliejuje, padeda konvertuoti blogąjį cholesterolį geruoju. Tai padeda išvengti širdies ligų, mažina kraujo krešėjimo tikimybę.

  • Mažina šlapimo pūslės uždegimo riziką.

Kokosų aliejuje esančios riebalų rūgštis turi priešuždegiminį poveikį, todėl gali stipriai pagerinti situaciją sergant šlapimo takų ligomis.

  • Gerina smegenų veiklą.

Smegenys – pagrinde iš riebalų sudarytas audinys, todėl gerųjų riebalų vartojimas teigiamai veikia jų veiklą.

  • Gydo odos už

Sveikųjų riebalų vartojimas gerina hormonų pusiausvyrą organizme, o tai tiesiogiai koreliuoja su organizmo odos būkle.  Būtent dėl hormoninio disbalanso paauglystėje kyla problemos su acne.

Taip pat kokosų aliejus yra labai sveikas jūsų dantims. Jo sudėtyje yra lauro rūgšties – būtent ši rūgštis naikina burnos ertmėje besikaupiančias bakterijas, o tai naikina blogą burnos kvapą, kovoja su dantų ir dantenų uždegimu.

Dabar, kai žinote, jog šis produktas iš tiesų yra naudingas, nepraeikite abejingai pro jo lentyną parduotuvėje.

(Perskaityta per mėnesį: 51, iš jų šiandien: 1.)