Barzdaskute
Pirkiniai

Kokie yra elektrinės barzdaskutės pliusai?

Per pastaruosius keletą metų, labai išpopuliarėjo barzdos ir ūsai. Vyrai pakeitė savo stilių, o su tuo pasikeitė ir jų kasdienė rutina. Jei ankščiau, kiekvienas rytas prasidėdavo nusiskutant veidą švariai, tai dabar, tiesiog kars nuo karto barzda ir ūsai yra paformuojami. Dažniausiai tai daro specialistai – barzdaskučiai. Tačiau kiekvieną dieną, pas barzdakutį neisi, todėl kiekvienas vyras, turintis didelę barzdą, turi mokėti ir ja pasirūpinti. Bet tokiu atveju iškyla klausimas, koks įrankis tam labiausiai tinka.

Rinktis galima tarp elektrinės barzdaskutės arba skutimosi peiliukų. Tačiau barzdos ir ūsų formavimui, mes siūlytume pirmąjį variantą – barzdaskutes. Taip yra dėl kelių priežasčių. Jei naudositės skutimosi peiliukais, jums taip pat reikės pasitelkti į pagalbą žirkles. Taip yra todėl, kad norint tik patrumpinti ūsus ar barzdą, to padaryti su peiliuku neįmanoma. Tačiau žirklėmis jūs užtruksite žymiai daugiau laiko, nei trumpindami barzdą barzdaskute.

Taip pat barzdaskutės dažniausiai turi įvairių priedų, e ir yra skirti būtent barzdos formavimui, todėl ja naudotis yra tiesiog patogiau. Dar daugiau, jei jums jau galiausiai pabos barzda ar tiesiog nuspręsite atnaujinti savo išvaizdą ir švariai nusiskusti veidą, tokiu atveju jūs tiesiog neišsiversite be barzdaskutės. Vėlgi, paprastas peiliukas tiesiog nenuskus ilgų ūsų ar didžiulės barzdos. Žinoma jūs vėl galite griebtis žirklių, tačiau tokiu atveju, skutimasis jums užtruks labai ilgai.

Taip pat reikia atminti ir tai, kad barzdaskute gali naudotis ir tie, kurie neaugina ilgų barzdų, ji taip pat padeda švariai nusiskusti kiekvieną rytą, kaip ir peiliukai. Tačiau su ja tai padarysite žymiai greičiau, o taip pat išvengsite įsipjovimo rizikos. Vyrai, kurių oda yra itin jautri, taip pat atras barzdaskutės pliusų. Skutantis peiliukais, net ir naudojant losjonus po skutimosi ir skutimosi putas, vis tiek įmanomas odos sudirginimas. Tuo tarpu naudojantis barzdaskute, net ir jautriausios odos savininkai, turėtų jaustis komfortabiliai ir jų odos po skutimosi neturėtų išberti.

Todėl jei svarstote, ką pasirinkti, elektrinę barzdaskutę ar skutimosi peiliukus, mūsų atsakymas paprastas – rinkitės pirmąjį variantą.

(Perskaityta per mėnesį: 143, iš jų šiandien: 1.)