Pirkiniai

Parduotuvėse „Norfa“ akcijos kasdien padeda sutaupyti

norfaJei reikėtų suskaičiuoti, kaip dažnai užsukate į parduotuvę per savaitę, koks tai būtų skaičius? Dažnas lietuvis apsipirkti užsuka gana dažnai ir tik labai maža dalis taiko ilgalaikio apsipirkimo strategijas, kuomet į parduotuvę keliauja vos kartą per savaitę ar dar rečiau. O juk visi pirkėjai, tiek dažnai apsilankantys parduotuvėje, tiek rečiau, čia užsukę nori ne tik įsigyti reikalingų produktų, bet ir sutaupyti. Dažnai bandoma atsakyti į klausimą, kuris apsipirkimo būdas padeda lengviau sutaupyti. Regis, prekybos tinklų, tokių kaip „Norfa“ akcijos kasdien taip pat gali prisidėti prie pigesnio apsipirkimo.

Dažniau nebūtinai reiškia daugiau

Kartais mėgstama sakyti, jog dažnai einant į prekybos centrą, būtinai išleisite daugiau pinigų. Tačiau ar tai tiesa? Jei į prekybos centrą užsukate tik kartą per savaitę, gali būti, jog nė nežinote, kokios akcijos šiuo metu taikomos šioje parduotuvėje. Pavyzdžiui, gal Jums šiai savaitei kaip tik reikės įsigyti kelias dideles pakuotes gyvūnų maisto, o štai jei būtumėte užsukę į parduotuvę prieš kelias dienas, galbūt būtumėte galėję pasinaudoti „Norfa“ akcijos kasdien pasiūlymu ir maistą gyvūnams įsigytumėte su didžiule nuolaida, kuri kaip tik buvo skelbta tą dieną.

Tad nėra nieko bloga apsipirkti kasdien po nedidelį kiekį produktų. Pavyzdžiui, kodėl reikia pirkti mėsą savaitei į priekį, jei galima pirkti tą dieną, kuomet ją gaminsite ir nerizikuoti, kad mėsa šaldytuve paprasčiausiai suges per kelias dienas. Tai ypač aktualu karštuoju metu laikotarpiu, kai maisto produktų laikymui reikia skirti dar daugiau dėmesio nei įprastai.

Planuokite pirkinius 

Visgi, jei mėgstate apsipirkti kasdien po nedidelį kiekį produktų, bet pastebite, jog tuomet ne retai į pirkinių krepšelį įsimetate ir kelias papildomas, bet nereikalingas prekes, imkitės paprasčiausios disciplinos. Pavyzdžiui, pasidomėkite, kokios akcijos šiandien taikomos Jūsų pamėgtame prekybos tinkle. Tai galite padaryti apsilankę parduotuvės svetainėje ar www.raskakcija.lt platformoje ir žinosite, kokius produktus šiandien verta pirkti.

Be to, nepamirškite eiti į parduotuvę su pirkinių sąrašu. Net jei šiandien reikia tik sviesto ar duonos kepaliuko. Taip išvengsite spontaniškų pirkinių net ir dažnai užsukant į parduotuvę. Tad galėsite ne tik pasinaudoti „Norfa“ akcijos kasdien pasiūlymu, mėgautis šviežiais produktais, sutaupyti ir po apsipirkimo Jūsų negrauš sąžinė, jog ir vėl nusipirkote to, ko nereikia.

 

(Perskaityta per mėnesį: 63, iš jų šiandien: 1.)