Uzuolaidos
Namai

Persikėlimas į pirmuosius nuosavus namus

Persikėlimas į pirmuosius savo nuosavus namus yra labai reikšmingas žingsnis ir neįkainojama patirtis. Tai naujo gyvenimo pradžia, kuri kupina naujovių, atradimų ir smagių akimirkų. Greičiausiai iki šiol gyvenote nuomojamuose būstuose ir negalėdavote sau leisti namus dekoruoti taip, kaip panorėję, todėl tekdavo prisitaikyti prie jau suformuoto namų interjero. Tačiau dabar turėsite neribotas galimybes savo naujuosius namus paversti svajonių būstu.

Pradėkite nuo miegamojo. Tai namų erdvė, kurioje bene kiekvienas iš mūsų praleidžiame daugiausiai laiko. Nepaisant to, kad didžiąją dienos dalį galite praleisti darbe, grįžę į namus dažniausiai keliaujate ne kur kitur, o būtent į miegamąjį – pačią ramiausią ir jaukiausią namų erdvę. Apgalvokite, kokia miegamojo lova jums tiktų geriausia. Svarbu, kad ji būtų plati ir didelė, nepamirštant ir komfortiško lovos čiužinio. Kuo daugiau dėmesio skirsite šiam baldui, tuo maloniau ir ramiau miegosite. Žinoma, atkreipkite dėmesį ir į tai, kokios naktinės uzuolaidos kabės jūsų miegamajame – pastarasis namų interjero akcentas turi labai didelės įtakos jūsų būsenai ir bendrai atmosferai.

Nepirkite visko iš karto. Kai kurie žmonės daro didelę klaidą visus baldus, namų apyvokos daiktus ir interjero detales įsigydami vieno apsipirkimo metu. Tai nėra teisingas sprendimas, kadangi bėgant laikui naujame būste visuomet atsiranda originalių ir labai įdomių idėjų, kurias norima įgyvendinti. Todėl jei neskubėsite ir viską įsigysite palaipsniui, galutinis rezultatas gali būti kur kas geresnis.

Nebandykite suderinti kiekvienos detalės. Baldų ir interjero detalių parduotuvėse dažnai pastebima daug tarpusavyje derančių detalių, tokiu būdu pirkėjus skatinant įsigyti ne vieną, o bent keletą daiktų. Tačiau visų pirma atsižvelkite į tai, ko norite jūs ir jūsų šeimos nariai, o tuomet įvertinkite kiekvieną iš pirmo žvilgsnio jums patikusią detalę.

Nepamirškite spalvų suderinamumo. Tai labai svarbu, jei norite, kad jūsų namuose vyrautų jauki ir šilta atmosfera. Pasidomėkite, kokios spalvos gali pagelbėti jums formuojant atitinkamą aplinką. Pavyzdžiui, miegamojo kambaryje turėtų vyrauti spalvos, kurios ramina. Tuo tarpu svetainėje galite rinktis žaismingesnes ir energingesnes spalvas.

(Perskaityta per mėnesį: 77, iš jų šiandien: 1.)