Namai,  Ne į temą,  Paslaugos

Sienų dažymas ir tapetų klijavimas gali kainuoti brangiai

sienu dazymasBaigėte statyti namą ar tiesiog galvojate apie vidaus įrengimo darbus? Nenorite gaišti laiko? Tada turėtumėte kreiptis į profesionalius vidaus apdailos specialistus, nes jų paslaugų sąraše galima matyti, jog tiek sienų dažymas, tiek tapetų klijavimas yra vienos pagrindinių paslaugų, kurias jie gali pasiūlyti už gerą kainą. Be abejo, nereikėtų galvoti, kad jie ims ir dirbs už dyką – vidaus įrengimo darbai dažniausiai būna brangesni, todėl turėkite galvoje, kad be išlaidų tikrai neapsieisite. Samdant specialistus sienų dažymui ar tapetavimui, pirmiausia turėtumėte pasidomėti kaip tokie darbai yra atliekami.

Kiekvienas įrenginėjantis būstą turi žinoti, kad tapetų klijavimas reikalauja ir pasiruošimo. Tai reiškia, kad ant statybinių blokelių juk nebus klijuojami tapetai – sienos turės būti lygios, išdėtos gipso plokštėmis arba nutinkuotos. Tada teks visas sienas tepti gruntu, jog tapetai klijuotųsi kuo geriau. Tik tada pradedamas sienų tapetavimas. Visi tokie pasiruošimo darbai kainuoja, ir kainuoja gana nemažai. Tad, jeigu jūs kreipsitės į tokius specialistus, kurių paslaugų sąrašas yra labai trumpas, tai nemaža tikimybė, kad kaskart teks samdyti vis kitus specialistus. Dažniausiai sienos turi būti paruoštos iš anksto, tad montuoti gipso plokštes ar tinkuoti sienas reikia dar prieš tai, kai samdomi dažytojai ar tapetų klijuotojai.

Tik su dažymu ar sienų tapetavimu dirbantys specialistai dažniausiai akcentuoja, kad jie pašalinių darbų nedirba. Dažytojai gali tik gruntuoti sienas bei jas nudažyti, o tapetavimo specialistai gali pašalinti senus tapetus, paruošti pagrindą ir imtis pagrindinio darbo. Bet, yra tokių profesionalų, kurie atlieka visus darbus. Tai reiškia, kad jie gali atlikti viską – nuo gipso plokščių montavimo iki jų nudažymo jūsų pasirinkta spalva. Be abejo, už kiekvieną darbą teks mokėti atskirai. Gipso plokščių montavimas kainuos vieną, dažymas – kitą sumą.

Turite suprasti, kad visi darbai įvertinami atskirai, tad kuo daugiau darbo bus, tuo daugiau pinigų jūs išleisite. Žinoma, sutaupyti galite tokiu atveju, jeigu viską atliks viena komanda ar kažkokie specialistai – jiems mokėsite dideles sumas, tad už nemažą paslaugų užsakymą jie galbūt nuleis kainą.

Išsamiau skaitykite svetainėje http://graziapdaila.lt

(Perskaityta per mėnesį: 92, iš jų šiandien: 1.)