Paslaugos,  Sveikata

Šiuolaikinė odontologija – nauja šypsena per vieną dieną

Daugybė žmonių kenčia nuo odontologų baimės. Kai kurie taip ilgai atidėlioja vizitą pas odontologą, kad vėliau tenka spręsti labai rimtas problemas. Labai dažnai baimę kelia įvairūs mitai ir neteisinga turima informacija. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad šiandien šiuolaikinė odontologija jau gali pasiūlyti netgi atkurti visą Jūsų šypseną per vieną dieną?

Šiuolaikiškas požiūris į odontologiją

Viena dažniausių procedūrų, dėl kurių kreipiasi pacientai, yra dantų protezavimas. Profesionalios odontologijos klinikos, tokios kaip vingioklinika.lt savo pacientams siūlo išbandyti moderniausius odontologijos sprendimus, kurie net ir sudėtingą protezavimo procesą paverstu paprastu, o svarbiausia – lengvu pacientui.

Pavyzdžiui, mažai pacientų žino, kad galima atkurti visus prarastus dantis ir kad protezuoti galima netgi ant labai problematiškų žandikaulių. Tokią galimybę suteikia moderni „visi ant keturių“ sistema. Tai puikus pasirinkimas, jeigu nešiojote išimamus protezus arba ryžotės viso žandikaulio protezavimui. Procedūra atliekama įgrięžiant keturis implantus, ant kurių tvirtinamas visas žandikaulio protezas. Įsivaizduokite, kad po vieno vizito pas odontologą, iš kabineto išeisite su nauja ir dailia šypsena.

Be to, vis daugiau žmonių renkasi šią procedūrą dėl jos privalumų. Tokio tipo protezas bus ilgalaikis ir tarnaus Jums daug metų. Nebereikės jaudintis, kad protezas iškris ar laikysis blogai. Tai reiškia, kad galėsite pamiršti nemalonų jausmą nešiojant išimamus protezus. O svarbiausia – graži ir natūraliai atrodanti šypsena.

Tinka net neturintiems laiko gydymui

Labai dažnai dantų protezavimas atidėliojimas galvojant, jog tai yra ilga ir sudėtinga procedūra. Daugybę žmonių baimina manymas, kad kažkiek laiko reikės būti be dantų. Tai yra ne tik labai sudėtinga dėl estetikos, bet ir nepatogu, nes nėra, kaip patogiai valgyti, galima susitraumuoti kramtant.

Taip pat vis dažniau pastebimas odontologijos paslaugų poreikis emigrantų tarpe. Pasitaiko atvejų, kai iš užsienio trumpam grįžę tautiečiai taip pat mano, kad protezavimas bus ilgas, todėl nė nesikreipia į specialistus. Iš tiesų, apsilankius vingioklinika.lt, „Visi dantys ant keturių“ gali būti atliekama vos per vieną dieną. Tai reiškia, kad trumpam grįžus į Lietuvą, vienos procedūros metu gali būti įgrięžiami implantai ir ant jų uždedamas laikinas protezas. Pagaminus nuolatinį protezą, jis taip pat bus pakeistas per vieną dieną. Pavyzdžiui, kitos Jūsų kelionės į Lietuvą metu.

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)