Mada,  Paslaugos

UAB „Lamesta“ – visapusiškos kokybės ir patrauklios kainos derinys

LamestaUAB „Lamesta“ – vardas, pagarbiai ir išdidžiai linksniuojamas lietuviškoje mados padangėje. Po trimis skiemenimis slepiasi firma, turinti rūbų parduotuves. Jose – pilnos lentynos gerai žinomų gamintojų rūbų bei žemos kainos. Vertėtų pasidairyti po vadinamuosius užkulisius, mat labai įdomu, kokiais principais UAB „Lamesta“ remiasi ir kaip sugeba suderinti aukštą kokybę su priimtina kaina. Ne mažiau intriguoja ir noras apskritai sužinoti kiek įmanoma daugiau.

Tikslą lengviausiai įgyvendinsime klausdami. Pirmasis klausimas – kuo gi UAB „Lamesta“ iš tiesų prekiauja. Asortimente – žinomų Vokietijos gamintojų drabužiai ir vyrams, ir moterims. Be to, siūlomi ir aksesuarai. Taigi prekiaujama apranga – tuo, kas ne tik būtina, bet ir yra kaip saviraiškos priemonė.

Kitas klausimas – koks pagrindinis UAB „Lamesta“ principas. Iš tikrųjų šį klausimą galima formuluoti įvairiai. Vietoje principo tinka „šūkis“, „idėja“, „prioritetas“ ir pan. Pati kompanija save pristato užsimindama apie puikią kokybę už prieinamą kainą. Pridedama ir tai, jog pastaroji – viena geriausių rinkoje. O mažesnės kainos išties nuteikia teigiamai.

Labai įdomu, kam skirti UAB „Lamesta“ drabužiai. Kaip jau turbūt supratote, tai apranga žmonėms, kuriems nesvetima kokybės sąvoka. Rūbai puikiai tinka šiuolaikiniam žmogui, kuriam svarbu ne tik gražiai atrodyti, bet ir sutaupyti. Vadinasi, drabužius iš UAB „Lamesta“ perka praktiškai mąstantys ir stilingai atrodyti norintys asmenys. Negana to, yra net ir didesnių dydžių rūbų pasiūla. Neliks nuskriausti ir tie, kuriems į kraują įaugęs verslas.

Kas svarbiau – prekės ar klientai? Tai gana tiesmukas klausimas, į kurį sunku atsakyti vienareikšmiškai. Rūbai yra daiktai, o klientai – žmonės. Vis dėlto sugebama ir drabužiais pasirūpinti, ir kokybiškai aptarnauti klientus. Juk aptarnavimui esant prastam pirkėjai nenorėtų grįžti į parduotuvę. Na, o kai aptarnavimas džiugina, formuojasi lojalumas. Žinoma, neskiriant dėmesio drabužiams, vargu, ar išvis būtų klientų. Juk firmai tenka atsakingai pasirinkti, kokių gamintojų produktais prekiauti. Galiausiai tai įvertina pirkėjas.

Paskiausiai norėtųsi pamąstyti, ką daryti, jei žodis „stilius“ atrodo labai tolimas. Ką daryti, jei parduotuvėje pilna gražių drabužių, bet sunku susigaudyti, kas prie ko tinka ir kaip viską suderinti? Iš tikrųjų nieko tokio, mat UAB „Lamesta“ parduotuvėse vyrauja ne tik paprasti pirkimo-pardavimo procesai. Čia pirkėjo pageidavimu gali būti priderintas vienas ar kitas rūbas ar aksesuaras. Tai vėlgi dėmesys klientui ir puikaus aptarnavimo dalis.

Apie drabužių derinimą daugiau skaitykite  čia.

Bendraukime: Lamesta youtube

(Perskaityta per mėnesį: 93, iš jų šiandien: 1.)