Mada

Vyriški batai ir jų įtaka sėkmei

vyrams batai internetuAr teko kada susidurti su situacija, kai, rodos, puikiai pasirodėte darbo pokalbio metu, sužibėjote pristatydami savo gyvenimo aprašymą, profesinę patirtį, tačiau potencialaus darbdavio šypsena išblėso, kai šis netyčia žvilgtelėjo į jūsų batus. Sakysite, sutapimas? Kur gi. Įrodyta, jog vyriški batai gali sėkmę arba visišką katastrofą tiek siekiant profesinių pergalių, tiek sėkmingo asmeninio gyvenimo.

Jeigu jūs siekiate tapti smulkesniu ar stambesniu, tačiau bet kokiu atveju profesionaliu ir sėkmingu verslininku, kokybišku batų pora turėtų būti pirmoji jūsų investicija. Šie batai vyrams yra netgi svarbesni nei jūsų vizitinė kortelė. Jungtinėse Amerikos Valstijose atlikto tyrimo metu buvo nustatyta, jog vos kelios sekundės, skirtos pažvelgti į šalia esančiojo batus, leidžia įvertinti žmogaus finansinę padėtį, stiliaus pojūtį bei tvarkingumą. Jeigu nenorite atrodyti kaip benamis nevala, vyriški batai turi perteikti tai, kas jums svarbu. Tokiu atveju juodi arba rudi odiniai batai bus puikus pasirinkimas. Kasdien tinkamai valomi ir prižiūrimi jie tarnaus ne vienus metus ir padės siekiant profesinių aukštumų.

Kalbant apie sėkmę romantiniuose santykiuose, vyriški batai taip pat yra labai svarbūs. Kas iš to, kad sužavėsite moterį savo hobiu plaukioti kanojomis, jeigu vos pažvelgusi į jūsų batus ji pamatys kyšančius kojų pirštus. Nebūtina eiti į pasimatymą su akinančiai blizgančiais juodais batais, tačiau tvarkingumas yra būtinas. Klasikiniai mokasinai bus puiki išeitis, nes ne tik atrodys puikiai, bet ir leis jaustis komfortiškai ir užtikrintai. Jeigu jūsų pasimatymas vyksta gamtoje, laisvalaikio aplinkoje, labai nenukentėsite užsidėję ir sportbačius. Tačiau ir šie batai vyrams negali būti purvini ar suplyšę. Įsigykite naujus, tvarkingus ir aukštos kokybės sportbačius, kurie atlaikys visus bėgiojimus, krepšinį su draugais ir laisvalaikį gamtoje.

Taigi, nepriklausomai nuo to, ar siekiate sužibėti asmeniniame gyvenime, ar pasiekti karjeros Olimpą, vyriški batai gali jums padėti arba viską sugriauti. Šalia puikios reziumė, burnos skalavimo skysčio į savo pasiruošimo planus įtraukite ir kruopšią batų priežiūra. O galbūt laikas pasidaryti naujos avalynės poros? Tai bus geriausia investicija.

(Perskaityta per mėnesį: 123, iš jų šiandien: 1.)