Paslaugos

Didinkite pardavimus su UAB „Enteropolio paslaugos“

uab Enteropolio paslaugosLietuvoje internetu naudojasi daugiau nei 70 % procentų gyventojų. Taigi jei jūs turite savo įmonės internetinį puslapį ir iš jo negaunate didelės dalies pajamų, reiškia, jog jūs tiesiog prarandate savo pinigus. Šiuo atveju greičiausiai juos susižeria jūsų konkurentai. Įmonė UAB „Enteropolio paslaugos“ orientuojasi į tai, kad jų klientai vis didintų uždarbį internete.

Beveik visos įmonės, atskiri asmenys, šiais informacinių technologijų laikais turi savo interneto svetainę. Turėti savo svetainę yra tarsi garbės reikalas. Tačiau tik garbės, bet ne pelno. Daugelis įmonių vadovų tiesiog užsisako, kad jų įmonei sukurtų interneto svetainę, tačiau tuo viskas ir baigiasi net neprasidėję. Svetainė dažnai būna užkišta interneto platybėse, nesulaukia lankytojų ir pradedama manyti, kad internetas negali duoti papildomo pelno. Investuota suma į internetinio puslapio kūrimą dažnai neatsiperka. Tačiau problema yra ta, kad kaltas tikrai ne internetas, o nežinojimas kaip išnaudoti interneto galimybes siekiant gauti pelno.

Interneto svetainės dažniausiai kuriamos specialistų, kurie puikiai išmano naujausias IT technologijas, tačiau marketingo specialistas dažnai šiame procese nedalyvauja. Įmonėje UAB „Enteropolio paslaugos“ dirba ne tik  informacinių technologijų specialistai, bet internetinio marketingo specialistai. Todėl šioje įmonėje kuriamos tokios interneto svetainės, kurios padeda uždirbti pinigus. Daugelio interneto svetainių  siunčiama žinutė nepasiekia kliento. Svetainė būna tarsi dar viena vizitinė kortelė, tačiau klientui visiškai neįdomu, kiek jūs metų dirbate, kokie pasiekimai, kokio dydžio jūsų gamykla ar ofisas. Jam įdomu tik tiek, kiek jūs galite jam padėti, ar jūs galite išspręsti jo problemas.

Interneto svetainių kūrimo klaidos

Daug svarbiau yra atkreipti dėmesį ne į internetinės svetainės grožį, išskirtinį dizainą, o kam ji mums reikalinga? Toliau trumpai aptarsime pagrindines klaidas, kurias daro internetinių svetainių kūrėjai:

Orientacija į estetinę svetainės išvaizdą, o į informaciją visiškai nekreipiama dėmesio. Dažnai svetainės būna tiesiog perkimštos spalvų, grafikos. O turinys tokios svetainės būna šabloniškas ir nuobodus. Lakstantys vaizdai, video blaško dėmesį ir klientas negali suprasti kur jis pakliuvo ir kaip jam surasti tai ko reikia. Todėl netekęs kantrybės jis išeina ir pamiršta šį internetinės svetainės adresą amžiams. Juk jis atėjo ieškoti jam reikalingos informacijos, o ne „filmukų“ pažiūrėti. Žymusis internetinio marketingo specialistas David Meerman Scott teigia, kad reikia, jog knyga ar žurnalas būtų skaitomi, o ne reklamuoti, kad kažką gero lankytojas gaus paskaityti. Tačiau užuot gavęs kažko naudingo klientas „maitinamas“ reklaminiais vaizdeliais, akcijomis ir t.t. Koncentravimasis tik į svetainės stilių ir išvaizdą yra didelis trūkumas.
–  Puslapių kūrėjai orientuojasi ne į tą pardavimo rato pusę. Reklamos agentūros dažnai pataria sukurti pranešimus panašius į televizijos reklamą. Tai pirmą kartą patraukia lankytojo dėmesį, bet neužmezga su juo kontakto. Todėl lankytojas užėjęs pasijunta, kad jam yra grūdamas produktas ar prekė reklamos būdu, ir jaučia nepasitikėjimą. Jei klientas jau užėjo pas jus į puslapį, jūs jau atkreipėte jo dėmesį, jau nereikia to daryti dar kartą. Klientas ieško informacijos, sprendimo jo problemai ar situacijai. Jis didelę reklamos dozę gauna per televiziją, radiją ir per tą patį internetą. Todėl nekankinkite savo potencialaus kliento reklama, o suteikite jam reikalingos informacijos.
Svetainės turinys dažnai būna neatnaujinamas metų metus. Įdedama standartinė informacija apie įmonę, apie produktą. O apie naujienas, numatomas akcijas informuoti pamirštama. Tai koks klientas apsilankęs antrą kartą ir pamatęs tą pačią apdulkėjusią informaciją, trečią kartą į tą svetainę neužsuks.
Taigi jei jūsų svetainė yra kaip tik tokia tuojau pat ieškokite internetinio marketingo specialisto, kuris jums padės ištaisyti visas klaidas. Tokių specialistų galite rasti įmonėje UAB „Enteropolio paslaugos“.

(Perskaityta per mėnesį: 87, iš jų šiandien: 1.)