Dovanų idėjos
Pirkiniai,  Sveikata

Dovanų idėjos draugei, sesei ar mamai

Atrodo, jog pasveikinti geriausią draugę, sesę ar mamą svarbia proga visai nesudėtinga užduotis. Juk šias moteris pažįstate geriausiai. Tačiau, kodėl, kai ateina jų gimimo diena, ilgai svarstote ir žiūrėdamos į parduotuvių lentynas nerandate geriausio sprendimo? Tam, kad išvengtumėte tokių situacijų, šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, kurie padės išrinkti geriausias dovanas.

Dauguma moterų ir merginų skiria nepakankamai laiko savo grožio puoselėjimui ir rūpinimuisi savimi. Jūs galite padėti ir nustebinti jas kokybiškomis grožio priemonėmis. Rekomenduojame dovanoti neutralius rinkinius, kuriuos galėtų panaudoti kiekviena. Tai gali būti kūno priežiūros priemonių komplektas – kvepiantis muilas, putojanti dušo žėlė ir kūno losjonas puikiai tiks kiekvienai moteriai. Atsižvelkite į tai, kokius kvapus ji mėgsta labiausiai – gaivius, vaisinius ar rytietiškus – ir išrinkite tinkamą variantą.

Dovanų idėjos ir jų sąrašas iš tiesų gali būti begalinis, tačiau mes labiausiai rekomenduojame dovanas, kurios įsimena visam gyvenimui. Apie ką kalbame? Apie patirtis, žinoma. O toliau – jūsų fantazijos reikalas. Pagalvokite, galbūt jūsų sveikinama draugė, sesė ar mama itin žavisi kokiu nors muzikantu ar grupe? Nedvejodamos nupirkite bilietą į artimiausią jų koncertą. Taip pat galite padovanoti galimybę pamatyti pasaulį iš viršaus – tam puikiai tiks skrydžiai oro balionu, lėktuvu, o pačioms didžiausioms ekstremalėms – šuolis su guma nuo tilto ar kokio nors aukšto pastato. Jeigu galite laiką praleisti drauge su sveikinama moterimi, pirkite lėktuvo bilietus. Tai bus neįkainojama patirtis, kupina geriausių įspūdžių, patirčių ir prisiminimų visam gyvenimui.

Kad ir kokią dovaną pasirinktumėte, nepamirškite, jog svarbiausia tai, kiek dėmesio skiriate savo artimai draugei, sesei ar mamai. Lengviausia nupirkti dovanų kuponą iš knygyno ar grožio parduotuvės, tačiau daug maloniau, kai dovaną apgalvojate iš anksto ir sudedate į ją visą dėmesį ir meilę. Tokiu atveju puikiai tiks ir sentimentalūs dalykėliai – nuotraukų albumai, muzikiniai albumai su jūsų mėgstamomis dainomis ar šimtą kartų matyti filmai.

Taigi, dovanų idėjos jūsų sveikinamai merginai ar moteriai priklauso nuo jos pomėgių ir jūsų tarpusavio ryšio. Nepriklausomai nuo to, ką nuspręsite, pasirūpinkite, kad dovana būtų nuoširdi ir apgalvota.

(Perskaityta per mėnesį: 152, iš jų šiandien: 1.)