Išmanieji laikrodžiai
Technologijos

Išmanieji laikrodžiai – technologinė naujovė, kuri skinasi kelią į populiarumo viršūnę

Šiomis dienomis išmanieji laikrodžiai yra tikra technologinė naujovė, kuri sparčiai skverbiasi į daugelio vartotojų kasdienybę. Ir taip yra nebe priežasties – išmanieji laikrodžiai gali kur kas daugiau nei tik rodyti laiką. Juose įprastai yra ir nemažai skirtingų programėlių, kurios padeda nemenką dalį užduočių atlikti gerokai paprasčiau, pvz., išmanioji apyrankė gali jums informuoti apie jūsų skambantį telefoną. Žinoma, jie turi skirtingas operacines sistemas ir procesorius, todėl tai tampa efektyviu priedu prie jūsų naudojamo išmaniojo telefono.

Ar esate iš arčiau susipažinę su šiuolaikinių išmaniųjų telefonų funkcionalumu?

Nemaža dalis pastaruoju metu rinkoje pasirodžiusių išmaniųjų telefonų gali pasiūlyti labai platų skirtingų funkcijų spektrą. Jie gali fotografuoti, nurodyti kelionės kryptį (veikti kaip GPS) ir kt. Tačiau greičiausiai viena iš pačių patogiausių išmaniųjų laikrodžių siūlomų funkcijų yra ne kas kita, o galimybė skaityti el. laiškus ir žinutes – tiesiai ant savo riešo. Šie išmanūs prietaisai gali būti susieti su jūsų planšete ar išmaniuoju telefonu, naudojant „Bluetooth“ ryšį, tokiu būdu prisijungiant prie turimų aplikacijų. Kita vertus, negalima pamiršti, kad išmaniaisiais laikrodžiais naudotis yra labai paprasta ir juose taip pat galima rasti nemažai įvairių programėlių, palengvinančių vartotojų kasdienybę. Be to, kai kurie iš šių pranašių elektroninių prietaisų taip pat siūlo ir pakankamai neblogos raiškos bei kokybės kamerą, padedančią fotografuoti dar patogiau ir lengviau.

Pažangūs išmanieji laikrodžiai
Didžiulė šiuolaikinių išmaniųjų laikrodžių įvairovė.

Jei aš turiu išmanųjį telefoną, kodėl man reikia ir išmaniojo laikrodžio?

Jūs galite savęs klausti, kam jums reikia išmaniojo laikrodžio, jei jau esate įsigiję funkcionalų išmanųjį telefoną? Be to, juk jūsų išmanusis telefonas gali atlikti daugybę įvairių funkcijų, kurių nerastumėte kituose prietaisuose? Tačiau norint atsakyti į šį klausimą, reikėtų pagalvoti šiek tiek iš kitos perspektyvos. Turite atminti, kad jūsų turima profesionali kamera taip pat gali fiksuoti kur kas geresnės kokybės nuotraukas nei jūsų išmanusis telefonas, tačiau jūs vis tiek naudojate savo išmanųjį telefoną, ar ne? Todėl visa tai yra skirta jūsų patogumui. Išmanųjį laikrodį dėvėti yra labai patogu. Trumpiau tariant, jūs jo net nejusite, tačiau ant jūsų riešo bus plataus panaudojimo elektroninis prietaisas, kuris suteiks didžiulį komfortą ir taip pat galės tapti labai puikia jūsų įvaizdžio detale. Dar vienas svarbus veiksnys, kurio nereikėtų pamiršti – naudojant šiandieninius išmaniuosius laikrodžius, kurių baterijos veikimo laikas yra neįtikėtinai ilgas, galite nuveikti kur kas daugiau nei tuomet, kai naudojatės tik savo išmaniuoju telefonu.

Savo kasdienės veiklos fiksavimas ir stebėjimas

Dar vienas privalumas, kuris yra neatsiejamas nuo išmaniųjų laikrodžių – tai jūsų atliekamų veiksmų fiksavimas ir užfiksuotų duomenų išsaugojimas. Pavyzdžiui, po jūsų atliktos fizinės treniruotės, visi surinkti duomenys gali būti perkelti į jūsų kompiuterį ar kitą išmanųjį prietaisą (arba išsiųsti naudojantis interneto ryšiu), tokiu būdu padedant lengviau analizuoti jūsų progresą.

Rinkitės atsižvelgdami į savo poreikius

Turite suprasti, kad kiekvienas išmanusis laikrodis yra labai skirtingas. Tai reiškia, kad turėtumėte pasirinkti labai išmintingai ir apgalvotai, atsižvelgiant į savo išskirtinius poreikius. Juk puikiai suprantama, kad šiandieninėje rinkoje esantis pigiausias ir brangiausias išmanusis laikrodis tikrai nepasiūlys lygiai tokių pačių funkcijų. Ką jau kalbėti apie tai, kad skiriasi ir jų dydis, svoris bei dizainas. Taigi, jei norite neprašauti pro šalį ir įsigyti modernų bei funkcionalų išmanųjį laikrodį, palyginkite skirtingus modelius ir pasitarkite su šiomis prekėmis prekiaujančiais specialistais – jie kaipmat padės lengviau ir greičiau apsispręsti.

(Perskaityta per mėnesį: 145, iš jų šiandien: 1.)