Sveikata

Kaip turėti akinančią šypseną

Ne paslaptis, kad akinanti šypsena gali padėti atrodyti patraukliau ir patraukliau. Tačiau ką daryti, jei gimėte ne su tobulais dantimis? Nesijaudinkite – yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pagerintumėte savo šypsenos išvaizdą. Šiame tinklaraščio įraše pateiksime keletą patarimų, kaip turėti nuostabią šypseną. Skaitykite toliau ir gaukite daugiau informacijos!

Būtina reguliariai tikrinti ir valyti dantis. Bent du kartus per metus turėtumėte apsilankyti pas odontologą, kad jis išvalytų ir patikrintų dantis. Vizito metu odontologas pašalins ant dantų susikaupusias apnašas ir dantų akmenis, taip pat patikrins, ar nėra dantų ėduonies ar dantenų ligų požymių.

Dantis valykite du kartus per dieną. Dantų valymas du kartus per dieną yra vienas geriausių būdų išlaikyti sveikus ir spindinčius dantis. Būtinai naudokite dantų šepetėlį su minkštais šereliais ir dantų pastą su fluoru, dantis valykite švelniais sukamaisiais judesiais

Kasdien naudokite dantų siūlą. Dantis valykite ne tik šepetėliu, bet ir kiekvieną dieną naudokite dantų siūlą. Dantų siūlas padeda pašalinti apnašas ir bakterijas iš tarpdančių, o tai padeda išvengti dantenų ligų ir dantų ėduonies.

Valgykite sveiką maistą. Sveikas maistas yra naudingas ne tik bendrai sveikatai, bet ir padeda išsaugoti sveikus dantis. Tokiuose maisto produktuose kaip vaisiai, daržovės ir neskaldyti grūdai yra daug maistinių medžiagų, kurios naudingos dantims, o saldūs ir rūgštūs maisto produktai gali juos pažeisti.

Venkite tabako gaminių. Tabako gaminiai yra vienas blogiausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo dantims. Jie ne tik sukelia blogą burnos kvapą, bet ir gali sukelti dantų dėmių susidarymą, dantenų ligas ir net burnos ar gerklės vėžį. Jei rūkote arba vartojate tabako gaminius, jų atsisakymas yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo šypsenai ir sveikatai!

Gerkite daug vandens. Gerti daug vandens naudinga tiek bendrai, tiek burnos sveikatai. Vanduo padeda nuplauti maisto daleles ir bakterijas, kurios gali sukelti dantų ėduonį ar dantenų ligas, taip pat padeda išlaikyti burnos drėgmę, kad seilės galėtų tinkamai atlikti savo darbą

Estetinis plombavimas. Šypsena yra vienas pirmųjų dalykų, kuriuos žmonės pastebi apie jus, todėl svarbu pasirūpinti, kad jūsų šypsena atrodytų kuo geriau. Jei nesate patenkinti savo dantų išvaizda, yra daugybė kosmetinių galimybių, kurios padės jums pasiekti tokią akinančią šypseną, kokios visada norėjote. Vienas iš populiarių pasirinkimų – estetinis plombavimas. Skirtingai nuo tradicinių metalinių plombų, kosmetinės plombos gaminamos iš dantų spalvos medžiagų, kurios puikiai dera su natūraliais dantimis. Jos ne tik estetiškesnės, bet ir padeda sustiprinti ir apsaugoti dantis. Jei ieškote būdo patobulinti savo šypseną, pasitarkite su odontologu dėl estetinių plombų.

Jei laikysitės šių patarimų, tikrai turėsite šypseną, kuri priblokš kiekvieną sutiktą žmogų! Svarbu nepamiršti, kad puiki šypsena – tai ne tik puikūs dantys, bet ir rūpinimasis bendra burnos sveikata. Todėl reguliariai valykite dantis šepetėliu ir dantų siūlu, reguliariai lankykitės pas odontologą ir nepamirškite naudoti burnos skalavimo skysčio! Šiek tiek pasistengę galite turėti savo svajonių šypseną.

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)