Sveikata

Mėnesinių lęšių nešiojimo privalumai

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra puiki alternatyva vienkartiniams kontaktiniams lęšiams, jei norite vienkartinių kontaktinių lęšių patogumo, bet nereikia kasdien išsiimti kontaktinių lęšių. Štai keletas mėnesinių lęšių nešiojimo privalumų:

1.  Patogumas

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra patogus pasirinkimas tiems, kurie nešioja kontaktinius lęšius. Naudojant mėnesinius lęšius, jums tereikia rūpintis lęšių keitimu tik kartą per mėnesį, o ne vienadienius ar savaitinius lęšius. Tai gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės taip dažnai pirkti naujų lęšių.

2.  Ekonomiškumas

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai taip pat yra ekonomiškas pasirinkimas, nes jie paprastai tarnauja ilgiau nei kitų tipų lęšiai. Tai reiškia, kad lęšių nereikės taip dažnai keisti, todėl ilgainiui galite sutaupyti pinigų.

3.  Komfortas Jūsų akims

Dar vienas mėnesinių kontaktinių lęšių privalumas yra tas, kad juos paprastai yra patogiau nešioti nei kitų tipų lęšius. Taip yra todėl, kad mėnesiniai lęšiai gaminami iš minkštesnių medžiagų, kurios lengviau prisitaiko prie akies formos. Dėl to juos patogiau nešioti ilgesnį laiką.

4.  Akių sveikata

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai taip pat paprastai yra sveikesni Jūsų akims nei kitų tipų lęšiai. Taip yra dėl to, kad per juos daugiau deguonies patenka į akies rageną, kuri yra skaidrus išorinis akies sluoksnis. Be to, mėnesiniuose kontaktiniuose lęšiuose paprastai yra mažiau cheminių medžiagų nei kitų tipų lęšiuose, o tai gali būti naudinga tiems, kurių akys jautrios.

5.  Lengva priežiūra

Mėnesinius kontaktinius lęšius taip pat lengviau prižiūrėti nei kitų tipų lęšius. Taip yra todėl, kad juos reikia valyti ir dezinfekuoti tik kartą per mėnesį, o kitų tipų lęšius reikia valyti kasdien arba kas savaitę. Be to, mėnesiniai kontaktiniai lęšiai tiekiami iš anksto supakuotuose tirpaluose, todėl juos lengva laikyti ir prižiūrėti.

Vienkartiniai kontaktiniai lęšiai yra puikus pasirinkimas, jei norite patogumo kasdien neišsiimti kontaktinių lęšių, tačiau jie gali būti brangūs. Jei ieškote nebrangios vienkartinių kontaktinių lęšių alternatyvos, apsvarstykite galimybę įsigyti mėnesinius kontaktinius lęšius. Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai iš Optika Vizija yra puikus pasirinkimas, jei ieškote nebrangios vienkartinių kontaktinių lęšių alternatyvos. Ačiū, kad skaitote!

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)