Lagaminai
Ne į temą

Lagaminai – pirmas žingsnis atostogų link

Jei planuojate atostogas svečioje šalyje, turėtumėte susimąstyti, kokius daiktus vertėtų pasiimti, bei kur visą tai susidėti. Pirmasis daiktas apie kurį turėtumėte pagalvoti yra lagaminas. Be jo tikrai neapsieisite jokioje kelionėje lėktuvu. Lagaminai yra patogūs, todėl nesivaržydami savo daiktus susidėti jame galite ir vykdami pailsėti prie jūros, į gamtą, ar į kruizinę kelionę. Be to, lagamino įsigijimas yra pirmasis žingsnis jūsų išsvajotos kelionės link.

Patarimas: pasirūpinkite lagaminu iš anksto. Planuojate kelionę, tačiau dar nežinote tikslios datos, bilietų paieška vis dar procese, o gal vis dar laukiate kol viršininkas ištars: „Dabar tavo eilė atostogauti“? Lagamino įsigijimas bus savotiškas paskatinimas, jog nedvejotumėte ir pasinaudotumėte proga pamatyti ir patirti ką nors naujo. Be psichologinės įtakos, lagaminą pirkti anksčiau yra protinga ir dėl finansinių sumetimų. Jei vaikščiodami po parduotuve matote, jog yra didžiulės nuolaidos lagaminams- nedvejokite, jo tikrai anksčiau ar vėliau jums prireiks. Dažniausiai tada kai daikto labiausiai reikia, deja, jam nuolaidų jau nebebūna, toks dėsnis yra gana dažnas, todėl nepraleiskite puikios progos įsigyti lagaminą pigiau.

Susidarykite daiktų sąrašą ką norėsite turėti savo būsimoje kelionėje. Ne bėda jei vis dar neturite lėktuvo bilietų ar nesate apsisprendę kur norėtumėte vykti. Jei pradėsite sudarinėti daiktų sąrašą, tai jau antrasis žingsnis (po lagamino įsigijimo), kuris paskatins jus išvykti. Pirmiausiai surašykite viską, ką norėtumėte pasiimti, o vėliau sąrašą trumpinkite iki pačių reikalingiausių daiktų be ko tikrai neišsiversite. Nešiokitės šį lapuką su savimi, nufotografuokite ir išsisaugokite telefone, ir kasdien žvilgtelkite. Laisvalaikiu papildykite sąrašą arba išbraukite jei dėl ko nors persigalvojote.

Kai lagaminas ir daiktų sąrašas bus paruošti, viskas ko reikia tai lėktuvo bilietai. Nevarkite visą dieną ieškodami bilietų, taip liksite nieko nepešę, nes vieni jums atrodys per brangūs, o kitų data netinkama ar daug papildomų mokesčių. Jei ieškote ekonomiškiausio varianto, patartina kaskart turint laiko žvilgtelėti į bilietų kainas, o gerai galimybei pasitaikius tiesiog imti ir nusipirkti.

Kai lagaminas, daiktų sąrašas ir lėktuvo bilietai bus vienoje vietoje, atsipalaiduokite, lai atostogos prasideda!

(Perskaityta per mėnesį: 222, iš jų šiandien: 1.)