Implantai
Sveikata

Dantų implantavimas – dažnai pasirenkama procedūra

Ne kiekvieno iš mūsų dantų būklė yra tobula ir nepriekaištinga. Kartais net ir labai kruopščiai ir reguliariai prižiūrėdami savo dantis, susiduriame su itin rimtomis problemomis. Juolab, kad pasitaiko atvejų, kai dideli dantų pažeidimai įvyksta visiškai nelauktai ir netikėtai (pvz., tam tikrų nelaimingų nutikimų metu). Tokiais atvejais odontologo kėdė yra tiesiog neišvengiama, todėl suprantama, kad pacientams kyla nemažai įvairių klausimų. Ir vienas iš jų dažniausiai būna susijęs su dantų implantavimu. Jei iki šiol nesate su tuo susidūrę, natūralu, kad dantų implantavimas jums gali skambėti pakankamai bauginančiai, tačiau skubame jus nuraminti – šiuolaikinės technologijos ir gydytojų patirtis daro tikrus stebuklus, todėl pacientams tikrai nėra dėl ko jaudintis.

Bet kuriuo atveju, jei jums įdomu ar dantų implantavimas yra saugus ir patikimas sprendimas, atsakyti labai nesudėtinga. Skaičiuojama, kad implantų sėkmės procentas siekia daugiau nei 95. O tai yra labai didžiuliai skaičiai, todėl visiškai nestebina, kad pastaruoju metu implantai yra labai dažnas vartotojų pasirinkimas. Juolab, kad ir dantų implantavimo įkainiai jau ne vienerius metus yra lengvai prieinami bene kiekvienam vartotojui.

Tačiau nereikia pamiršti, kad minėtam dideliam sėkmės procentui įtakos turi ir pačių vartotojų įpročiai bei priimami sprendimai. Jei pacientas nesilaiko gydytojų nurodymų ir rekomendacijų, tikėtina, kad jis gali susidurti su įvairiais papildomais nepatogumais. Tuo tarpu, jei viskas vykdoma pagal iš anksto pateiktus nurodymus, įprastai jokių komplikacijų nekyla.

Žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad po atliktos dantų implantavimo procedūros, kurį laiką galite jausti tam tikrą diskomfortą ir įvairius nemalonius pojūčius, tačiau tai yra visiškai natūralu. Kita vertus, jei vienas ar kitas pojūtis jums kelia didelį susirūpinimą, nepraleiskite progos apsilankyti pas odontologą. Papildoma profilaktika ir didesnis rūpestis tikrai niekuomet niekam nepakenkė.

Taigi, jei numanote, kad jūsų atveju dantų implantavimas taip pat galėtų padėti labai efektyviai ir greitai išspręsti esamą problemą, jau dabar galite peržiūrėti internetinius šios srities specialistų tinklalapius ir įvertinti jų teikiamas paslaugas, turimą patirtį, įkainius bei kitus svarbius aspektus. Tuomet beliks pasirinkti jums patikusius specialistus ir užsiregistruoti pirmajam vizitui.

(Perskaityta per mėnesį: 59, iš jų šiandien: 1.)