Mezoterapija
Sveikata

Mezoterapija – efektyvesnis ir pranašesnis gydymo būdas

MezoterapijaDaugybė žmonių antsvorio ir celiulito problemą sprendžia mezoterapijos pagalba. Kaip žinia, mezoterapija buvo sukurta 1952 m. prancūzų daktaro Michel Pistor. Taigi, ši technika yra praktikuojama jau kur kas daugiau nei pusę šimto metų. Šio gydymo metu po žmogaus oda, šalia probleminės vietos, kurią siekiama išgydyti, yra įšvirkščiamas labai nedidelis kiekis medikamentinio skysčio. Kaip jau minėta, šios technikos taikymo metu sėkmingai metamas svoris, naikinamas celiulitas, atstatoma veido ir kaklo oda bei kovojama su plaukų slinkimu.

Mezoterapijos šaknys glūdi Prancūzijoje. Šioje šalyje ją praktikuoja daugiau nei dvidešimt tūkstančių profesionalių medikų. Be jokios abejonės, kadangi šis gydymo būdas gyvuoja jau daug metų, jo nauda netruko susidomėti ir kitų šalių specialistai, todėl ilgainiui jis išpopuliarėjo visame pasaulyje. Šio gydymo būdo pagrindinis principas yra tas, kad konkreti problema sprendžiama gydant tik tam tikrą vietą, o ne visą žmogaus kūną.

Naudojant lokalų mezoterapijos gydymo būdą, šios srities specialistas, suleisdamas po oda reikiamą preparatą, visiškai eliminuoja sąlyčio su krauju ir įvairiais organais tikimybę. Tai reiškia, kad medikamentai veikia tik tam tikrą norimą kūno vietą ir efektyviai šalina pagrindinę problemą. Priešingu atveju, kai žmonės, norėdami išspręsti minėtas problemas, naudoja kitas gydymo procedūras, kurių metu visą žmogaus kūną veikia nemažą šalutinį poveikį turintys medikamentai, galima susidurti su didesnėmis problemomis. Mezoterapija labai efektyviai apsaugo nuo tokio poveikio.

Be jokios abejonės, kiekvienas gydymas prasideda nuo konsultacijos, kurios metu pacientas su mezoterapijos specialistu aptaria pagrindinius dalykus, susijusius su paciento fizine būkle, sveikatos problemomis ir kt. Tai yra būtina, norint, kad gydytojas galėtų tinkamai nustatyti, kada galima ir reikia taikyti terapiją.

Kiekvienas pacientas, kuris galvoja apie mezoterapiją, gali visiškai nesibaiminti dėl skausmo, nes ši procedūra yra visai neskausminga ir atliekama nenaudojant jokių nuskausminimo priemonių. Žinoma, žmonėms, kurių oda yra labai jautri, visuomet galima naudoti anestezinį kremą. Mezoterapijos procedūra įprastai trunka nedaugiau nei 30 minučių ir nereikalauja jokio papildomo pasiruošimo ar laiko atsistatymui. Po šios procedūros pacientas gali iš karto grįžti prie pradėtų darbų, nes nejaučia jokių nemalonių pojūčių ir nesusiduria su jokiais nepatogumais.

(Perskaityta per mėnesį: 48, iš jų šiandien: 1.)